Vidante Healers Academy

Staň se Mistrem energetického řemesla!

Pro ty, kteří vědí, vidí a vnímají víc, než ostatní.

Chci,

aby si každý muž a každá žena,

nadaní talentem nakládat s energií,

stoupli do své skutečné síly,

bezpečně uchopili své talenty a dary

a vykročili na svou jedinečnou cestu

v této transformační době.

Ano – i ty.

Kdo je “HEALER?”

Je to člověk, jehož srdce léčí.

Ten, který VNÍMÁ víc, než ostatní. Člověk, kterému se dějí zvláštní věci. Cítí a naslouchá… intuici, lidem, krajině nebo zvířatům.

INTUITIVNĚ odhaduje lidi a málokdy se mýlí.

Pracuje s lidmi a spoustu věcí VÍ, ale neví, jak.

Lidé ho vyhledávají a svěřují se mu, ale neví, PROČ.

A – volá ho to, volá… i když se to někdy snaží popřít.

Pro koho je tento program

1. Pro Hermiony

Jsi pragmatická, racionální, věcná a v realitě dobře ukotvená, ale… dějí se ti… věci… které těžko vysvětlíš rozumem. Víš… tušíš… vnímáš… víc, než je obvyklé, a těžko se před tím utíká, i když jsi to asi zkoušela.

Když tvoje racionální složka přijme Vidante složku (kterou se sice snažíš ignorovat, ale co si budeme… ), staneš se celistvou – a v tom je obrovská síla!

To, cos dosud dělala nevědomky, je najednou vědomé. Svět ti začne nabízet úplně nové možnosti.

 

2. Pro citlivé a nejisté

Jsi citlivá. Víš, že svět energií existuje. Vnímáš ho – stejně jako energie v sobě.

Možná se ti nedaří držet si hranice při jednání s druhými lidmi.

Býváš z toho všeho, co cítíš, zmatená. A vyčerpaná.

Když pochopíš, co jsi ty a co už ne, když poznáš základní pravidla vlastního energetického nastavení, získáš orientaci v energetickém terénu. Budeš se v něm pohybovat jistě a bezpečně. A těm, kteří za tebou chodí, přineseš užitek, aniž bys musela obětovat sebe sama.

Projdeš transformací a otevřou se ti možnosti, které jsi zatím možná jen tušila.

 

3. Pro mazačky

Pracuješ s lidmi a je v tom přesah. Máš zkušenosti, praxi, výsledky. Ale ráda bys získala komplexní přehled o tom, jak to funguje, poskládaný podle logické návaznosti. Intuice je skvělá, ale znalost základních principů jí dává křídla.

Akademie ti tento základ poskytne. Zvládneš více lidí s menším úsilím. Práce bude hlubší a v lehkosti. A pochopíš, co jsou tvé nástroje, a co jsi ty. Jak být svou energetickou prací.

 

4. Pro ty, které volá.

Nemusíš tomu rozumět. Tenhle program je transformační. Pokud tě volá, přinese ti mnohem víc, než si teď umíš představit.

Tvé vyšší Já vidí víc. Co mu dát důvěru?

Lenka Němcová terapie

Co je výsledkem programu?

– ukotvíš odvahu být vidět se svými talenty

– získáš vnitřní orientaci při práci s energií

– rozvineš zdravé sebevědomí

– poznáš pravidla bezpečnosti pro sebe i klienty

– otevře se ti prostor pro rozvoj vlastních talentů, nových možností a služeb

– tvoje energetická práce bude vědomá a efektivnější, což znamená nové klienty i ceny

transformace, která je přirozeným důsledkem toho, že jsi během programu v mém energetickém poli

„To, co Lenka předává, je naprosto jedinečné a probíhá to mimoslovně na několika dalších úrovních.

S lidmi v rámci osobního rozvoje pracuji přes 15let a to jak na individuální úrovni, tak skupinově. Ale i já sama jsem pořád na cestě. A pro každou část co jsem teď zmínila se toho v Akademii najde hodně.

To, co Lenka předává, je naprosto jedinečné a probíhá to mimoslovně na několika dalších úrovních. Nikdy jsem se v meditaci v rámci práce sama se sebou nedostala tak hluboko. A nic se nedotklo tolika úrovní jako tohle 🙂
V tématu práce s energií si toho hodně dosedlo a ještě bude dosedat, dává mi to mnohem větší smysl a posunulo mě to o kus dál.
Tenhle kurz  je pro mne tím nejkomplexnějším, nejléčivějším a nejmilovanějším vůbec ❤️
Kateřina Valentini

Pomáhám lidem nestát si v cestě, www.katerina-valentini.cz

„Online kurz Healers Academy je pro všechny, kdo při práci pracují s lidmi. A je taky pro všechny, kdo chtějí lépe rozumět sobě a lépe o sebe pečovat.

“V létě měl můj táta těžký úraz.
A já jsem z ničeho nic začala cítit, že mu mám pomáhat.
Z dálky, bez sebemenšího zdravotnického vzdělání, bez jasné diagnózy a s mizernými prognózami.
Intuitivně jsem zkoušela, co můžu, ale bála jsem se, abych z neznalosti sobě nebo jemu neublížila.
Velice mi pomohly Lenčiny rady, ale až díky Vidante Healers Academy jsem dostala do ruky komplexní a ucelené zázemí pro práci s léčivou energií. Navíc jsem získala nástroje, díky kterým se mi obecně lépe pracuje a komunikuje s lidmi. A jako bonus, díky meditacím a cvičením se značně změnil a zlepšil i můj postoj ke mně samé.
To je na VHA nejlepší. Není jen pro léčitele a terapeuty. Je pro všechny, kdo při práci pracují s lidmi. A je taky pro všechny, kdo chtějí lépe rozumět sobě a lépe o sebe pečovat.
Díky, Lenko!”
Alžběta Vintrová

alzbetavintrova.cz

Forma programu

Po zaplacení získáš přístup do členské sekce na mém webu.

Základní témata jsou přehledně členěna do 7 kapitol, každá obsahuje několik lekcí.

Každá lekce obsahuje krátké video, text s informacemi ke stažení (.pdf), pracovní list s afirmacemi a sebekoučovacími otázkami k tématu.

+ 7 meditací s hudbou Martina Rogera Sabola, které si můžeš zakoupit i ke stažení

+ 5 pracovních listů k sebeterapeutické metodě ke stažení.

+ 2 bonusové kapitoly

+ přihlášením do kurzu můžeš vstoupit do Vidanté Clubu, uzavřené FB skupiny. Je to komunita absolventek kurzu, které jsou na stejné vlně a podobné cestě. Vzájemná podpora, sdílení a předávání zkušeností je vesmírně důležitá pro další růst.

Kurz je vytvořen tak, abys ho mohla snadno zaintegrovat do svých běžných dnů. Mým heslem je efektivita. Videa jsou krátká, úkoly minimalistické, informace jasné a k věci. Meditace mají 15-30 minut.

Do členské sekce máš přístup 6 měsíců. 

A to je teprve začátek!

Naše schopnosti a síla závisí i na našem sebevědomí. Je obtížné najít sebedůvěru ve společnosti, pro kterou je energie akceptovatelná tak ještě ve formě elektřiny nebo wifi.

Vidante Healers Academy není jen program, který tě naučí, krok za krokem, jak si vytvořit funkční rámec pro práci s energií ve vztahu s klientem. Je to i komunita podobně smýšlejících žen v návazném Vidanté Clubu. Můžeš v ní otevřeně mluvit o věcech, které jinde můžeš říct jen stěží. Můžeš se ptát na věci, na které není v běžném světě snadné získat smysluplnou odpovědi (když už sebereš odvahu se zeptat). Držím v ní pro vás bezpečné prostředí pro sdílení a vzájemnou podporu. 

 

Sdílení a podpora je mocný klíč pro zdravé sebevědomí. Klíč, který ti pomůže stát se tou, kterou skutečně jsi, a nabídnout své dary světu – za náležitou odměnu.

 

+ další růst

Vidante Healers Academy je i předpoklad pro další růst pod mým vedením – možnosti návazných setkání komunity v Praze nebo v Karpatech, supervizí online i osobně.

Cena programu

24. 480Kč

 

Mnoho žen se k tématům znovu a znovu vrací a objevuje v nich nové roviny a hloubky podle toho, jak rostou. Proto je možné kurz prodloužit o dalších 6 měsíců za 50% ceny, za kterou jsi jej koupila.

„Lenčina přítomnost v kurzu Vidante Healers Academy je tak silná, že čtení mezi řádky a silná uvědomění mimo teorii pro mě byly na denním pořádku.

“Kurz VHA mi přišel do cesty v době, kdy jsem během pandemie po 13 letech kineziologické praxe skládala, jak pracovat na dálku tak, aby ten proces fungoval co nejlíp a byl bezpečný pro mě i pro mé klienty.
Během celého kurzu jsem vnímala, že probíhá proces učení nejen slovy. Jako když se učíte umění taj či od mistra, mimovolně po něm opakujete nejen vnější pohyby, ale i vnitřní nastavení, předávání zkušeností probíhá celou bytostí. Lenčina přítomnost je tak silná, že čtení mezi řádky a silná uvědomění mimo teorii pro mě byly na denním pořádku.
Posun o level výše
Většinu technik probíraných v kurzu jsem vlastně znala. Znala, ale trošku jinak… během kurzu všechny mé vědomosti začaly být jasnější, a začaly zapadat do sebe jak kolečka fungujícího stroje. Největší dojem na mě udělalo uzemnění – a to je něco, na čem vědomě pracuji již několik let. Od kurzu to jde samo a má mnohem větší sílu a hloubku. Hlavou se to nedá vysvětlit ani vymyslet, proč. Něco se prostě prolomilo.
Prostor pro sdílení
Při mém vnitřním hledání, jak pracovat na dálku, mi velmi chyběla komunita, kde můžu sdílet a kde se můžu ptát. Lenčin kurz mi přesně tento druh komunity přinesl. Vnímám to tak, že se snažíme zrekonstruovat dávno zapomenuté umění, že každá z nás si neseme kousíček moudrosti a vzájemným sdílením můžeme poskládat celkový obraz. Lenčin kurz poskytl prostor, kde se toto mohlo dít, a díky tomu si nesu mnohem více důvěry sama v sebe a svou práci – protože jsem zjistila, že u většiny věcí jsem měla své nastavení správné, a že se to shoduje s vnímáním dalších žen kolem.
Co se týče mé práce naživo i na dálku, vnímám, že jsem díky Lenčině kurzu mnohem, mnohem dál.
Děkuji a určitě doporučuji.”

Bronislava Mesárošová

Rozplétám uzly minulosti, www.bronamesarosova.cz

„Pořádný dům se dá stavět pouze na poctivých základech, zatímco na tekutém písku nevydrží dlouho ani plátěný stan.

“Leni, děkuju za vše, čím k mým úspěchům i Ty přispíváš. To, co ve své Akademii učíš ženy, pracující s energií a emocemi druhých, je totiž sakra poctivá a precizní záležitost. A nese ovoce. Protože pořádný dům se dá stavět pouze na poctivých základech, zatímco na tekutém písku nevydrží dlouho ani plátěný stan.
Maja Bourková

bourkova.cz

„Lenčin kurz Healers Academy mi pomohl se lépe ukotvit a uvědomit si hranice.

“Nejsem léčitelka ani terapeutka v pravém slova smyslu, ale ve svých konzultacích často pracuju s energií. Lenčin kurz mi pomohl se lépe ukotvit a uvědomit si hranice. Ujasnila jsem si, které techniky se pro mou práci hodí a kde si potřebuju najít vlastní cestu. Meditace byly příjemné, ale ještě víc jsem ocenila texty, které mi přinesly několik důležitých AHA momentů.
Doporučuji.”
Madla Čevelová

marketingová čarodějnice, www.cevelova.cz

Koupit program


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přidáš se?

Ve vodách energetické práce (terapie, načítání, provázení…) je to teď trochu jako na Divokém Západě. Což je pochopitelné. Talenty se probouzejí, třetí oči (oka?) otevírají. Po velmi dlouhé době v takovém rozsahu a měřítku.

Lidé se s nadšením vrhají do zapomenutých, neprobádaných vln a … dějí se věci.

Energetická práce je totiž řemeslo jako každé jiné. Je nutné pochopit a ukotvit v sobě jeho základní principy, aby to bylo bezpečné pro obě strany.

Je ovšem třeba někoho, kdo už je ovládl a dokáže je předat dál.

A proto jsem tady.