Řekly o mé práci

Vidante Healers Academy

“Je schopná srozumitelně předávat informace, které jsou už samy o sobě léčivé.

“Prošla jsem u Lenky kurzem Vidante Healers Academy a za sebe jako “vidante” naprosto doporučuji, i když se tak nenazývám. Jsem Spiritual konzultantka pro ženy v oblasti výživy těla, seberozvoje a magie.

Lenka ví, co dělá a umí to skvěle popsat, veškeré její zkušenosti a poznatky zvládám krásně zařadit při konzultacích s klientkami. Cítím oslabená místa na těle a vím, jak je harmonizovat, každopádně někdy po odchodu klientky mi bývalo špatně, díky Lence jsem schopná si nastavit své hranice a udržet energii pro sebe. Ráda se k Lenky kurzu zpětně vracím♥️✨

Lenka ví, co tvoří. Je schopná srozumitelně předávat informace, které jsou už samy o sobě léčivé. Vše lze krásně uvést do praxe, do denní reality. Lenka je empatická a má vesmírné dary.“

Alice Zítková

Spiritual konzultantka pro ženy, Zdraví Ali

Lenčiny zkušenosti jsou fantastické a pro mě bylo velice inspirativní nakouknout do systému, jak pracovat s vlastní energií, abych byla v sobě ukotvená a mohla ostatním bezpečně pomáhat.

“O kvalitách Lenky tady jistě nikdo nepochybuje, i tak přidám svoji referenci, ať je to všechno pohromadě ???? 

U Lenky jsem v dubnu prošla kurzem VIDANTE HEALERS ACADEMY.

Za sebe to vnímám jako úžasný nástroj pro dlouhodobou a opakovanou práci a trénink. Celý kurz měl klidné a velice stabilní zázemí. Lenčiny zkušenosti jsou fantastické a pro mě bylo velice inspirativní nakouknout do systému, jak pracovat s vlastní energií, abych byla v sobě ukotvená a mohla ostatním bezpečně pomáhat. Postupně to integruji ve svém osobním i profesním životě. ❤ 

TERAPIE NA DÁLKU – U Lenky jsem se objednala na urgentní terapii, kterou jsme zvládly, i když jsem doma měla všechny tři děti (seděly hodinu u pohádek):)

Během procesu přípravy na stěhování jsem potřebovala pořešit pocity veliké nesvobody při péči o domácnost, které jsem pociťovala nejen v bydlení, ale zejména v rámci nastavení partnerství s mým mužem. Děkuji za rozklíčování a uvolnění mým bloků a napojení na mé tělo i když já byla v jižních Čechách a Lenka v Bílých Karpatech. Toto mě nikdy nepřestane fascinovat!!! ❤ Prostě jedno velké ach ???? ❤

 

Alena Cardová

přechodové rituály, osobní silové šperky, alenacardova.cz

„Lenčin kurz Healers Academy mi pomohl se lépe ukotvit a uvědomit si hranice.

“Nejsem léčitelka ani terapeutka v pravém slova smyslu, ale ve svých konzultacích často pracuju s energií. Lenčin kurz mi pomohl se lépe ukotvit a uvědomit si hranice. Ujasnila jsem si, které techniky se pro mou práci hodí a kde si potřebuju najít vlastní cestu. Meditace byly příjemné, ale ještě víc jsem ocenila texty, které mi přinesly několik důležitých AHA momentů.
Doporučuji.”
Madla Čevelová

marketingová čarodějnice, www.cevelova.cz

„Lenčina přítomnost v kurzu Vidante Healers Academy je tak silná, že čtení mezi řádky a silná uvědomění mimo teorii pro mě byly na denním pořádku.

“13 let se věnuji kineziologii a během pandemie jsem začala opouštět „vědeckou“ rovinu této metody, dovolila si začít otevřeně využívat svého daru a pracovat s klienty online na dálku. Kurz mi přišel do cesty v době, kdy jsem sama pro sebe skládala, jak vše nastavit, aby ten proces fungoval co nejlíp a byl bezpečný pro mě i pro mé klienty.
Během celého kurzu jsem vnímala, že probíhá proces učení nejen slovy. Jako když se učíte umění taj či od mistra, mimovolně po něm opakujete nejen vnější pohyby, ale i vnitřní nastavení, předávání zkušeností probíhá celou bytostí. Lenčina přítomnost je tak silná, že čtení mezi řádky a silná uvědomění mimo teorii pro mě byly na denním pořádku.
Posun o level výše
Většinu technik probíraných v kurzu jsem vlastně znala. Znala, ale trošku jinak… během kurzu všechny mé vědomosti začaly být jasnější, a začaly zapadat do sebe jak kolečka fungujícího stroje. Největší dojem na mě udělalo uzemnění – a to je něco, na čem vědomě pracuji již několik let. Od kurzu to jde samo a má mnohem větší sílu a hloubku. Hlavou se to nedá vysvětlit ani vymyslet, proč. Něco se prostě prolomilo.
Prostor pro sdílení
Při mém vnitřním hledání, jak pracovat na dálku, mi velmi chyběla komunita, kde můžu sdílet a kde se můžu ptát. Lenčin kurz mi přesně tento druh komunity přinesl. Vnímám to tak, že se snažíme zrekonstruovat dávno zapomenuté umění, že každá z nás si neseme kousíček moudrosti a vzájemným sdílením můžeme poskládat celkový obraz. Lenčin kurz poskytl prostor, kde se toto mohlo dít, a díky tomu si nesu mnohem více důvěry sama v sebe a svou práci – protože jsem zjistila, že u většiny věcí jsem měla své nastavení správné, a že se to shoduje s vnímáním dalších žen kolem.
Co se týče mé práce naživo i na dálku, vnímám, že jsem díky Lenčině kurzu mnohem, mnohem dál.
Děkuji a určitě doporučuji.”

Bronislava Mesárošová

rozplétání uzlů minulosti, www.bronamesarosova.cz

“Vidante Healer’s Academy mi doplnila dost podstatné chybějící informace pro práci s klienty, energii, záměrem.

V prosinci jsem využila Lenčinu službu Setkání s duší na dálku, byl to další ukotvující dílek na mé cestě ????. A její Vidante Healer’s Academy mi doplnila dost podstatné chybějící informace pro práci s klienty, energii, záměrem. Děkuji a doporučuji vám služby využít!????????

Jitka Dynková

Access Consciousness

„Online kurz Healers Academy je pro všechny, kdo při práci pracují s lidmi. A je taky pro všechny, kdo chtějí lépe rozumět sobě a lépe o sebe pečovat.

“V létě měl můj táta těžký úraz.
A já jsem z ničeho nic začala cítit, že mu mám pomáhat.
Z dálky, bez sebemenšího zdravotnického vzdělání, bez jasné diagnózy a s mizernými prognózami.
Intuitivně jsem zkoušela, co můžu, ale bála jsem se, abych z neznalosti sobě nebo jemu neublížila.
Velice mi pomohly Lenčiny rady, ale až díky Vidante Healers Academy jsem dostala do ruky komplexní a ucelené zázemí pro práci s léčivou energií. Navíc jsem získala nástroje, díky kterým se mi obecně lépe pracuje a komunikuje s lidmi. A jako bonis, díky meditacím a cvičením se značně změnil a zlepšil i můj postoj ke mně samé.
To je na VHA nejlepší. Není jen pro léčitele a terapeuty. Je pro všechny, kdo při práci pracují s lidmi. A je taky pro všechny, kdo chtějí lépe rozumět sobě a lépe o sebe pečovat.
Díky, Lenko!”
Alžběta Vintrová

alzbetavintrova.cz

ALEIAN- transformační terapie na dálku

„Měla jsem pocit, že se dotýkám svého potenciálu. Měla jsem pocit, že Lenka ho vidí a dívá se na mě skrze něj – a to je něco, co fakt chcete zažít!

Před cca 2 týdny jsem poprvé absolvovala s Lenkou své první Aleian – terapii na dálku.

Byl to neuvěřitelný zážitek, který se vymyká hranicím „normálního“.

Co jsem ocenila nejvíc?
1) Lenka je PROFESIONÁLKA KAŽDÝM COULEM! Nebudu chodit kolem horké kaše. My dvě se známe a já se teď osobně nacházím v poměrně prekérní situaci. Tak prekérní, že většině lidí se při jejím vyslovení okamžitě otevřou jejich vlastní projekce a vylézají strachy. Lenka o ní předem věděla. Byla jsem naprosto ohromená její schopností otevřít a držet společně sdílený prostor bez vlastních projekcí (nebyla tam ani ta nejtitěrnější). Klobouk dolů!
2) HLOUBKA. Lenka mě zavedla do hloubky, do které se sama dostávám jen výjimečně (pokud vůbec). Pomohla mi se rozkoukat, otevřela prostor pro to, co se potřebovalo vynořit. Bezpečně. Celou dobu jsem cítila, že je to můj prostor – cítila jsem, že Lenka ho vnímá a nekonečně ctí, že cílem je mé propojení s ním… Ona je „jen“ v roli zprostředkovatele.
3) A poslední, co potřebuji vyzdvihnout je BEZPODMÍNEČNÉ PŘIJETÍ, kterého se mi dostalo. Měla jsem pocit, jako by mě konečně někdo DOOPRAVDY viděl. Cítila jsem ostřeji, kde se teď nacházím a zároveň jsem měla pocit, že se dotýkám svého potenciálu. Měla jsem pocit, že Lenka ho vidí a dívá se na mě skrze něj – a to je něco, co fakt chcete zažít!
Jestli váháte, už neváhejte! Díky Leni!
Jana Machová, jóga, shiatsu

Jednoduše v těle

“Posunula jsi moji hranici “eza” (= to, čemu nevěřím) o světelné roky.”

„Lenko, chtěla bych ti poděkovat za nadstandardní oporu a průvodcování v tomto roce. Nemít kvalitní oporu, o kterou se můžu opřít, zpevňovat svoji osu a očišťovat se od cizích přesvědčení, nezvládla bych se z toho vyhrabat.

Bylo fakt hustý, co se dělo při a díky našim seancím. Vůbec bych nevěřila, že je něco takového možné! Posunula jsi moji hranici „eza” ( = toho, čemu „nevěřím”) o světelné roky. Ještě teď mi mozek nebere, jak je možné, že za tebou přijdu s něčím, co chci změnit, ty se napojíš na tu vrstvu, rozplétáme příběh a v realitě se najednou to, co mě štvalo najednou přestane dít.

Na začátku roku jsem se vrhla do řešení toho, že nemám vnitřní energii, že si nedokážu dovolit mít se prostě dobře a mít život jednoduchý. To, co bylo hlavní příčinou, to bylo docela překvápko. A teď na konci roku jsem tu energii konečně dočerpala!!! Zase se cítím pohodlně ve svém životě. Konečně jsem získala klid. Nyní si dokážu nejen vymezit svůj prostor, ale taky si ho pevně hlídat.

Jako bonus jsem zjistila, kdo skutečně jsem. To se fakt hodí.

Tenhle rok byla fakt jízda, aniž bych musela někam za dobrodružstvím cestovat.”

Petra Papežová

Měla jsem pocit, že se něco hluboko ve mně přeskládává a přeskupuje.

Chtěla bych moc poděkovat vzácné ženě Lence A. Němcové za terapie. Měla jsem pocit, že se něco hluboko ve mně přeskládává a přeskupuje v tématech, na která jsem nestačila vědomou prací, abych se konečně mohla začít posouvat.

Čas s Lenkou je pro mě tak příjemný a cítím se tak moc opečovaná, že se mi nikdy nechce skončit. ???? 

Kromě toho bych ráda vyzdvihla, že jsem vnímala pocit absolutního bezpečí a přijetí, který Lenka umí přirozeně navodit. ❤

Lucie Rožková

Průvodkyně na cestě ke spokojenému partnerství a rodičovství, lucierozkova.cz

“Teprve tohle setkání s mou duší mi dalo poměrně ucelenou představu o tom, jaké nese kvality, dary a odkud pochází.

“Jako záměr Aleian terapie jsem měla Setkání s mou Duší a upřímně řečeno, byla to pořádná jízda. Kdybych měla popisovat, co vše jsem o své duši a od své duše zjistila, byla by to dlouhá story. A tak snad jen pro ty, které zajímá, co od podobného setkání čekat, napíši pár slov k tomu, co mi to přineslo.

Ačkoliv se svou duší komunikuji již nějakou dobu, teprve tohle setkání mi dalo poměrně ucelenou představu o tom, jaké nese kvality, dary a odkud pochází. Pro svou cestu jsem si odnesla povzbuzení jít do věcí, které mi přišly totálně ulítlé, ovšem má duše je prostě umí a to, že o nich mlčím a “normálním lidem” je neukazuji, na tom nic nemění. Odnesla jsem si pochopení, že ač se celý život snažím být z pohledu této reality normální, normální jsem já a ne lidi, kteří jsou odpojení od většiny možných úrovní vnímání.

A zejména poslední týdny sleduji, jak do všech oblastí mého života vstupuje jasnost, což je jedna z kvalit mé duše.

Asi z toho všeho je zřejmé, že Lenku a setkání s duší vřele doporučuji, že? ????

A děkuji jí za laskavé vedení a podporu tam, kde jsem si do té doby netroufala si troufnout.

Šárka Hájková

sarka-na-ceste.cz

„Ak zvažujete, neváhajte. Lenka má obrovský dar. Bezpečne, láskavo, dokonca vtipne vás sprevádza celým procesom.”

“Pred telefonickou Aleian session s Lenkou som nemala očakávania. Prevládala zvedavosť, hlavne kvoli forme. Pre upresnenie, hoci som v nejakej miere “vidante”, vždy u mňa prevládal pragmatizmus.

Čo presne robila, neviem, ale vy ju a energiu cítite. Bolo to, akoby sme boli spolu fyzicky. A teda, bolo to niečo neopísateľné. Rozumom neuchopiteľné. Mix emócií, uvoľnenia, čistenia, prepustenia, orgazmických stavov, prúdiacej energie, čistej pravej radosti, videnie cez zavreté oči… Jedným slovom WOW. Ďakujem! 

Ak zvažujete, neváhajte. Lenka má obrovský dar. Bezpečne, láskavo, dokonca vtipne vás sprevádza celým procesom.“

Ludmila Hoosová

Byznys mentorka, La Schola

„Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže nahlédnout do hlubin vaší duše a zjistit příčiny některých vašich bloků, je to tato úžasná žena.

 

To se prostě jednou rozhodnete pro mastermind. Jenže víte, že vám to může být naprosto k prdu, protože máte jednu super vlastnost – vše rozdělat, začít s nadšením, vrhnout se do nových věcí, nastudovat si, naučit se vše – a pak nedokončit!!!

No dobrá. Vše, co radili v knihách a na kurzech nepomáhá. A tak se rozhodnete zkusit něco, vůči čemu jste skeptická – páč to exaktní vzdělání, fyzikální principy, věda…no ale co můžu ztratit. A tak se objednáte na energetickou terapii na dálku.

Tak milé ženy, pokud hledáte někoho, kdo Vám pomůže nahlédnout do hlubin Vaší duše a zjistit příčiny některých Vašich bloků, je to tato úžasná žena. Mám obecně problém s vizualizacemi, jsem „nevěřící Tomáš“ a pokud nemám jasný důkaz, jsem skeptická. Ale s Lenkou jsem se dokázala uvolnit, oplakat tátu, zjistit, co mě brzdí a světe div se, začala jsem dotahovat projekty do konce. Mnohokrát děkuji! Vím, že bych potřebovala pokračovat a plánuji to, ale i takto jedna terapie mi pomohla se posunout o veliký kus. Vřele Vám doporučuji využít její služby.”

Magda Michlová

Zářivá pleť i bez make-upu

“Občas už teď mívám takové záblesky čiré radosti a takového setkání se svým pravým čistým já – s tím, které jsem dřív vůbec neznala.

Když už jsem se nějaký ten pátek snažila neúspěšně rozhýbat podnikání, poprosila jsem o pomoc Lenku, abychom spolu vyhnaly žábu z pramene. Nakonec jsem si jako téma prvního setkání vybrala svůj vztah s dětmi. Poslední dobou už mě neskutečně rozběsňovala každá drobnost, kterou udělaly, tak jsem byznys prozatím nechala stranou.

Při terapii přišlo překvapení, že tato témata spolu velmi úzce souvisí – moje předkyně, které přišly o muže a zůstaly samy na děti a zajištění živobytí. Mám za sebou teprve jedno setkání, ale jsem úplně nadšená. Vztah s dětmi mám už teď asi tak o 1000 % lepší a změny vidím i na podnikání. Těším se na další setkání, to bude tedy jízda????

P.S. Leni, musím se ti ještě s něčím svěřit. Nemám teď komu jinému se s tím pochlubit a manžel se mi trochu vysmál, ale pro mě je to obrovské zjištění. Ty mě pochopíš????

❤

A ještě jedna věc – občas už teď mívám takové záblesky čiré radosti a takového setkání se svým pravým čistým já – s tím, které jsem dřív vůbec neznala????

Adéla Bendová

podnikatelka

“Získala si moju dôveru svojou schopnosťou vnímať, pomenovať a vytiahnuť na povrch, ktoré volajú po riešení.

Lenka ma už nejakú dobu sprevádza na cestách mojim vnútrom.

Ako ja naberám odvahu, uberajú sa naše stretnutia stále do väčšej hĺbky. Získala si moju dôveru svojou schopnosťou vnímať, pomenovať a vytiahnuť na povrch, ktoré volajú po riešení.
V neposlednom rade mi pred časom poskytla do pár hodín prvú pomoc v situácii, keď sa mi zablokoval chrbát a ja som sa behom pár minút nemohla hýbať. Spoločne sme odstránili jeden zásadný blok, ktorý ťažil ženy nášho rodu už pekne dlho.
Dlhodobá spolupráca mi dáva zmysel, lebo viem, že ona vie, pamätá si, dáva si do súvislostí veci, ktoré mne často unikajú. Som zvedavá, kam ma zavedú naše ďalšie stretnutia.
Díky! ❤ “
Jana Longauerová

Decluttering kouč

Napojila mě na zdroj, který mě dovedl do nitra témat sebelásky a nastavování hranic.

Lenky jako terapeutky si velmi vážím a vnímám její obrovský potenciál a děkuji za osvětu, kterou vnáší do skupiny Rebelek. Bylo mi ctí, ulehnout do vibračního pole, které pro mě Lenka připravila a po celou dobu pevně držela. Napojila mě na zdroj, který mě dovedl do nitra témat sebelásky a nastavování hranic.

Po ošetření pozoruji jak se změny integrují do běžného života. Leni, aktivovala jsi mi jakýsi signalizátor, který mě vždy upozorní. Teď je už na mně, jak se k jednotlivým situacím postavím a kolik případných lekcí ještě potřebuji, abych si tato témata plně zharmonizovala.

Jsi skvělá a uzemňuješ!

Děkuji.

Jolanta Balon

Úklid podle živlů

“Doporučuji. I s “obyčejnou” nejistotou vám tato žena umí pomoci.

Leni jsem potkala v online programu Magický skok u Jana S.  a cítila jsme, že je správný čas najít pomoc.

Terapie s Lenkou jsou pokaždé jiné. Často se vracíme ke kořenům mého dětství, ale i rodovým. Spoustu věcí, které dnes považuji za výchovný přístup, jsem pravděpodobně jako dítě brala jako velikou křivdu. I když to s odstupem času chápu a občas nesu dál.
Každé online setkání mě naučí něco nového. Vždy mé posune dál. To poslední o pořádný kousek v mé skládance.
Moc se těším na čas, kdy se budeme moci sejít osobně.
Leni je moje energetická bomba s velmi klidným postojem. Nese klid, pokoru a pochopení, ale dokáže bez keců pěkně nakopnut. Což je u mě někdy nejvhodnější řešení – nechodit kolem horké kaše, opatrně našlapovat, na mě moc neplatí. ????
Děkuji za moment setkání a navázané spojení.
Všem doporučuji. I s “obyčejnou” nejistotou vám tato žena umí pomoci. ❤️
Olga Bažantová

Podnikatelka

“Mnohdy vydáme peníze za věci, které ani vlastně nepotřebujeme, ale tohle děláme pro sebe a už nám to zůstane napořád.

“Na Lenku jsem narazila někdy na podzim minulého roku. Už ani nevím, kde to bylo, ale náhody nejsou, že ????. Prohlížela jsem její stránky a koukám – energetická terapie na dálku? Co to je, jak je to možné? Jenže jsem v té době byla na tom dost špatně. Všechno co do té doby fungovalo, fungovat přestalo, takže jsem si říkala proč ne… Nemám přeci o co přijít, maximálně to bude slepá ulička. Takže jsem se objednala s tím, že vlastně nevím co mě čeká a co mám čekat…????

Od té doby spolu pracujeme a já zjišťuji, že se posouvám mílovými kroky dopředu. Zpracovávám věci, které byly hluboko ukryté. Mnohdy tak hluboko, že na to reaguje nemile mé tělo ????
Ale což, chci to přeci ne? Takže jsem zjistila, že je vlastně všechno o energii. O té naší. A o té, kterou na nás přenášejí jiní a my se jí neumíme nebo nechceme bránit.
Když Lenka otevřela kurz o energiích, bylo pro mě jasné se zúčastnit a nelituji. Pořád se zpětně vracím k meditacím, k článkům a cvičením.
Takže za mě ???? a vřele doporučuji. Mnohdy vydáme peníze za věci, které ani vlastně nepotřebujeme, ale tohle děláme pro sebe a už nám to zůstane napořád… Mě tedy určitě. ????❤
Lenka Horálková

Podnikatelka

Teď už vím, kam směřuje moje cesta a taky mám spoustu indicií, jak po ní putovat, aby byla v souladu s mou duší. Je to velmi uvolňují a osvobozující pocit.

Před pár týdny jsem měla tu čest setkat se se svou duší s Lenkou coby prostředníkem a průvodkyní v jedné osobě. Lenka je velmi jemná, empatická, zároveň krásně drží linku daného tématu.

Setkání s mou duší bylo velmi emotivní, zároveň přátelské a plné bezpodmínečné lásky. Bylo úžasné znovu si připomenout tyhle pocity, které zažíváme mezi životy.

Zvědomila jsem si své dary a poklady, které v sobě mám, vím o nich, ale dosud jsem si nebyla jista, jestli je to právě „to ono“ a pořád jsem kolem toho kroužila plná nejistoty. Teď už vím, kam směřuje moje cesta a taky mám spoustu indicií, jak po ní putovat, aby byla v souladu s mou duší. Je to velmi uvolňují a osvobozující pocit.

Pro mne nejdůležitější AHA moment byl poznatek toho, proč nemám ráda své tělo a cca 30 let se mi nedaří zhubnout a váhu si udržet. Ačkoli mám za sebou mnoho terapií včetně regrese a myslela jsem si, že už to mám téměř zpracováno. Tady přišla ta nejdůležitější odpověď na otázku PROČ. Co se tehdy stalo a proč to mělo takový dlouhodobý vliv na mé chování k tělu v mnoha následujících životech.

Po těch několika týdnech mohu říct, že vztah k mé posvátné tělesné schránce se úplně změnil. Je velmi empatický, chápavý, láskyplný. A za to děkuji Lence. Protože toto vůbec nebylo tématem našeho setkání, ale zřejmě jsem se tam měla dostat, protože to souvisí s jedním mým darem, který mám předávat dál.

Naše napojení s Lenkou bylo tak skvělé, že jsme se dostaly mnohem dál, až za hranice toho, co bylo v plánu a odpověděly si na hlubší filozofické otázky existence duše. Byla to nádherná jízda plná WOW! A jéééé!! Myslím, že obě jsme z toho byly příjemně překvapené, kam nás to zavedlo.

Leni, moc děkuji za krásný zážitek a těším se někdy příště ještě na Cranio ????
Hana Randáková

hanarandakova.cz

V místnosti není nikdo, kdo by mne rušil svojí přítomností a zároveň mám pocit, že je tu Lenka plně se mnou, naladěná jen na mne. Moje duše se uvolňuje…

Poslední dobou se o mne pokoušelo každé nachlazení, co šlo kolem a cítila jsem se taková „přidušená“. Objednávám si u Lenky Aleian na dálku. 

Lenčin hlas je v telefonu velice příjemný a zároveň pevný. Zadávám záměr podívat se na plíce, na můj dech. Během terapie řešíme moje „téma“ a další, která přicházejí. Lenka mne aktivně provází, ukotvuje. V místnosti není nikdo, kdo by mne rušil svojí přítomností a zároveň mám pocit, že je tu Lenka plně se mnou, naladěná jen na mne.

Moje duše se uvolňuje…

Následují silné prožitky, které bych obtížně popsala slovy. Po konci terapie ještě hodinu zapisuji, vstřebávám. Rozšířil se mi hrudník, pocitově i fyzicky. Je plný prostoru pro můj hluboký dech a síly (v mé představě ohně), která mi jej i týden po terapii pomáhá čistit od emocí a strachů. Má duše je konečně zpátky, je tu a je silná.” 

Těším se na příště. Tohle si vyžaduje pokračování.”

Alena Podzimková

To, co jsem řešila, z mého života jednoduše odešlo nebo se pokojně rozpustilo do ztracena.

Lenka je pro mě Vědma z Bílých Karpat. Po práci s ní se opravdu děje “nemožné na počkání, zázraky do tří dnů”.

To, co jsem řešila, z mého života jednoduše odešlo nebo se pokojně rozpustilo do ztracena.

To, co jsem si přála, živě cítím a vnímám.

Děkuji Lence a jestli Vás práce s ní také láká, rozhodně doporučuji. Vytvoří prostor, kde se cítíte v naprostém bezpečí a pak jemně, citlivě a zároveň velmi účinně rozproudí vše, co je třeba. Jsem vděčná, že Lenku znám, už rozvažuji, na kdy se k ní opět objednám.

Adéla Mikolášová

“Moje zadání k sezení bylo: “Jak mám v tom svém životním byznys projektu udržet rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií? A dovolit si přijímat peníze za svoji práci bez toho, že bych musela těžce pracovat, jak mě to učil můj táta?”
Dneska jsem měla s Lenkou druhé Cranio setkání na dálku a během něho jsme měly neuvěřitelný prožitek.
Objevila se velká, mohutná, neuvěřitelně silná řeka, která v sobě nesla krásnou ženskou energii. Její koryto, čili mantinely, základ a bezpečí bylo z bílého lesklého kamene, který byl zdrojem mužské energie.
Potřebují se navzájem. Bez kamene se řeka rozpadne na tisíce malých potůčků a ztratí svou sílu. A z kamene bez reky bude poušť.
Moje řeka pramení z ostatních řek a vodních zdrojů celé Země, všechny jsme propojené do jedné společné, mohutné síly, každý potůček přidává na síle té řece.
Ta řeka je natolik silná, ze se nemusí nadřít, aby  dostala lodičky, které po ní plují, na své místo. Musí jen být a být plná. To je všechno.
Abyste chápaly o co tady jde, moje zadání k sezení bylo: “Jak mám v tom svém životním projektu pro ženy 45+ udržet rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií? A dovolit si přijímat peníze za svoji práci bez toho, že bych musela těžce pracovat, jak mě to učil můj táta?”
Leni, hymna té řeky je tady a nebudete tomu věřit, ta hudba má název “River Flows In You” by Yiruma.
Tatiana Mironova

Psycholožka, closethegap.eu

„Pomůže vám probudit váš plný potenciál mnohem snáz, než kdybyste jej hledaly bez pomoci.”

“Tuhle referenci chci napsat už dlouho a vždycky mi víkend utekl pod prsty dřív, než bych stihla napsat “megasuperúžasné”.

K Lenčině práci se ale tahle velkohubá slova moc nehodí. Je totiž jemná, hluboká, přímá a zároveň zprůchodní nečekané okliky na duši i na těle. Odložila jsem si u ní balvan, který mě tížil víc jak 30 let. A postupně oloupávám slupky dalších zbytečných skořápek, které brání volnému proudění energie.
Dlouhodobá spolupráce mi otevřela mnohá prozření a ještě se mám na co těšit.
Lenka je průvodkyně žen, které jdou do svého plného potenciálu. Pomůže vám jej probudit mnohem snáz, než kdybyste ho hledaly bez pomoci.
A Setkání s duší? To byla jedna z nejzábavnějších a nejvtipnějších akcí mého osobního rozvoje. Ve vší intimitě křehkého povídaní s duší a objevování jejích darů. Člověk by si myslel, že to bude posvátně vážný. Ale kdo řekl, že posvátnost nemůže bejt sranda…
Klaudia Sauerová

jogínka, lingvistka, překladatelka

Vrátily jsme spolu mým rodičům všechna přesvědčení, která mi neslouží.

Měla jsem pocit, že Lenčinu službu Aleian na dálku nutně potřebuju, i když jsem si vlastně nedovedla představit, co přesně se pod ní skrývá. Zrovna se “náhodou” uvolnil i vhodný termín a já se hodně těšila, i když jsem byla nervózní, jak všechno půjde.

Lenka byla skvělá, s klidem mi všechno vysvětlila, zvolily jsme jedno nosné téma a začaly s odstraňováním energetických bloků v těle.

Mým tématem byly “hranice”, zjistila jsem, že bez správného nastavení nemůže člověk dobře fungovat ani v podnikání, protože se hodně vyčerpává, nebyla jsem schopná odpočívat a neustále jsem měla pocit, že ještě něco “musím”. Vrátily jsme spolu mým rodičům všechna přesvědčení, která mi neslouží. Hodně se mi ulevilo, jako by mi odešlo něco hodně těžkého z těla a začala jsem volně dýchat. Taky jsem cítila, že můžu konečně otevřít svůj potenciál.

Od té chvíle jsem jistější sama v sobě i pevnější navenek.

Byl to krásný zážitek, doporučuju všem 🙂 

Pavlína Libová

libovolno.cz

Neumím si to vysvětlit, ale Aleian terapie na dálku ve mně zanechalo hlubší dojem než většina terapií, které jsem absolvovala face to face.

“Před Aleian terapií na dálku jsem byla docela nedůvěřivá. Lenka se mnou měla svatou trpělivost, protože v první části terapie jsem asi hlavou docela kladla odpor. Vedla mě velice citlivě, její přítomnost jsem cítila, jako by tam byla. Poprvé, kam má paměť sahá, jsem dokázala na déle než pár vteřin vypnout mysl a být jen v těle. Neuvěřitelný zážitek. 

Neumím si to vysvětlit, ale Lenčina terapie na dálku ve mně zanechala hlubší dojem než většina terapií, které jsem absolvovala face to face. Fakt smekám a je úžasné, že tyhle služby mohou využívat i ti, kdo nemají tušení, kde je Komňa. Lenka je výborná, skvělá, fenomenální. Já jsem trochu nový člověk. 

Děkuju a jsem vděčná, že jsem měla možnost to zažít.”

Alžběta Vintrová

copywriterka, korektorka , alzbetavintrova.cz

„Mám dojem, že jsem se díky našemu Aleian setkání nějak zvláštně posunula do vyššího a radostnějšího prostoru.

Absolvovala jsem s Lenkou Cranio na dálku už téměř před měsícem a pořád vnímám, že se během naší společné práce COSI posunulo a přeskládalo. Těžko se to popisuje, ale změnu pociťuji i fyzickou, jako by se zpevnila skořápka kolem mého těla a slabé a často zraňované části se zahladily.

Jsem zvyklá na vizualizaci, proto mi Lenčina metoda velice vyhovovala, malovala jsem si v mysli scénáře, kterými mě Lenka citlivě prováděla.

Řešily jsme společně především vztahy a musím ještě jednou Lence poděkovat, protože mám dojem, že jsem se díky našemu setkání nějak zvláštně posunula do vyššího a radostnějšího prostoru. Děkuji a doporučuji..“

Jana Knížková

učitelka hudby

„Určite s ňou do toho choďte, ak si Vás to volá.”

„Aleian na diaľku s Lenkou bolo úžasné. Hlboký relax a rozprúdenie energie v tele, nádherné obrazy… No a hlavne hlboký pokoj v duši. Sú to tie najlepšie lázne. Už sa teším na ďalšie sedenie, či vlastne ležanie 😉 Určite s ňou do toho choďte, ak si Vás to volá.“

Silvia Soláriková

Intuitívna biznis koučka

„Lenka pokládá skvělé otázky. Pokud si odpovíte upřímně, přinesou Vám velké výsledky a změny v životě.”

“S Lenkou jsem se setkala v jedné soukromé skupině, kde mi odpověděla na můj příspěvek velmi zajímavou otázkou. Díky ní jsem si uvědomila, co vlastně celý život dělám a že to vlastně ani neumím jinak. A přitom si tím tak hodně ubližuji. Pak položila další… A já jsem do druhého dne přemýšlela, jak to udělat, abych to už nedělala a mohla se tak cítit lépe. Měla jsem v sobě spoustu otázek a zároveň hrozný strach a zmatek.

Na soukromé konzultaci s Lenkou jsme to potom všechno probraly. 

Lenka pokládá skvělé otázky. Pokud si odpovíte upřímně, přinesou Vám velké výsledky a změny v životě. Spoustu věcí mi došla a hlavně přišla obrovská úleva. Můj strach se proměnil. A těším se na cestu poznání.

Děkuji, Leni, za konzultaci.“

Radka Krosnářová

“Lenka cítí váš potenciál. Vidí to, co vy nevidíte a během konzultací dokáže skvěle nasměrovat.

„Mraky návodů, informací, pouček. Proč mi to nefunguje?

Až díky Lence jsem si uvědomila, že zaručené návody, marketingová konzultace atd. mě nespasí ve chvíli, kdy všechny skvělé nápady zastaví strach, nejistota, nedůvěra. Pocit, že nejsem dost dobrá.

Díky práci s Lenkou začnete jinak vnímat hodnotu své práce, hodnotu sebe sama. Jako když vystoupáte na horizont a před vámi se otevře krajina zářící možnostmi. Ta proměna prolíná osobní i pracovní rovinou a je nádherná.

Vyladěním vašeho vnitřního světa můžete podnikat s větší lehkostí, s vědomím sebe sama, které vás vede. Navíc Lenka cítí váš potenciál. Vidí to, co vy nevidíte a během konzultací dokáže skvěle nasměrovat.

Jsem si jistá, že spolupráce s Lenkou vám přinese víc, než si dovedete představit. Vy jste srdcem vašeho byznysu. Investice do vás je investicí do něj.

Klára Hrubá

Koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, zijuradost.cz

“To, co říká, je trefné, jasné, přesné jak tečka laseru, a přitom zcela laskavé.”

“Lenku sleduju už delší dobu. Líbila se mi od první chvíle její energie, ve které je hloubka, pokora, moudrost, ale také obrovský smysl pro humor a dívčí hravost. Konečně se mi podařilo před týdnem ulovit pro sebe termín terapie – osobní setkání.

Lenka prostě hned ví. Podívá se a spustí. Je okamžitě napojená. A to, co říká, je trefné, jasné, přesné jak tečka laseru, a přitom zcela laskavé. Něco ve mně se zlehka napnulo, příprava na nějaký protitlak, ale nic nepřišlo. To, co zaznělo, bylo laskavé a přijímající, naprosto bez ega. Pak už jsem jen otevřela srdce a nechala se nést procesem.

A že to byl silný proces. Lenka mě trpělivě vede, slyším její laskavý a přitom pevný hlas, nechává mi na všechno moře času. Pořád je se mnou v kontaktu. Cítím bezpečí. Přijetí. Lásku, která nesoudí a která všechno ví. Když pronese věty, které mám po ní opakovat, mluvím sama k sobě. Pronáším věty, které mi málem utrhnou srdce. Jezero slz. Všechna ta bolest, kdy jsem tohle neslyšela nebo slyšela pravý opak. Ty věty, které jsem slyšela málokdy. A nikdy jsem si je neřekla sama. Ty nejsilnější věty na světě. Miluji tě. Přijímám tě takovou, jaká jsi. Respektuji tě. Lenka to všechno vnímá a ví, že je potřeba to znovu opakovat a více propojit s celým systémem. Že to ještě neprošlo do hloubky. Do podstaty mé bytosti.

A pak přišly věty, které mi vyloudily úsměv na tváři. Ty, kterými si dovoluji tancovat ve větru, v dešti nebo dokonce zpívat hvězdám. Nebo jednoduše sdílet myšlenky, nápady a svou energii se světem. Prostě to pustit ven. Být tou, kterou jsem, bez kalkulu.

Po terapii jsem prožívala 3 dny emočních turbulencí a přeskládávání, které se projevovalo různými psychickými i fyzickými příznaky a neduhy. Po celou dobu jsem měla „po ruce” Lenku na messengeru, která se zajímala, dávala tipy, povzbuzovala mě v tom, že to odezní a měla vždy k dispozici nějaký „vtipný“ komentář, který mě dostal!

Tohle bylo jedno z nejsilnějších a nejvydatnějších setkání, co jsem zažila. Jakoby něco dosedlo na své místo. Spadla ze mě tíha. Vážnost a serióznost mého podnikání. Celého mého života.

Lenko, děkuji za setkání, tvé zkušenosti, pokoru i hloubku. Jsem nesmírně vděčná, že jsem tě mohla potkat a projít si tím právě s tebou. V bezpečí, láskyplně, pevně a s humorem!“

Markéta Odvárková

Najdi svůj hlas, hlasový koučink, www.marketaodvarkova.cz

Teď je mi konečně dobře na duši.

“16 let jsem se trápil v duševní nerovnováze a vše bylo šedé, často i černé, zoufalé a neviděl jsem žádné východisko. Někdy už jsem to málem vzdal, ale pořád jakoby mě drželo to pomyslné světýlko na konci tunelu. Jako když Vám v nejhorších chvílích někdo našeptává “vydrž, vše se dá zachránit”. 

Prošel jsem mnoha terapeuty, ale nikdo mi nepomohl. A když se vše zdálo marné, objevil jsem Lenku. Náhoda to samozřejmě nebyla 🙂

Tak nějak na první dobrou jsem věděl, že ona je ta pravá. Při terapii jsme pojmenovali zásadní problém a za jejího laskavého a citlivého vedení vše negativní jakoby zmizelo. Teď je mi konečně dobře na duši. Mohu jen doporučit!!! 

Moc děkuji Lenko.”

Aleš Rössler

„Nejdřív musíte spravit ty největší problémy ze stávajícího života a teprve potom otevřít potenciál. Jinak byste lily šampus do děravýho hrnce.”

“Co předcházelo tomu, kde jsem teď? Je toho víc, ale… ano, můžete to vnímat jako reklamu na práci Lenky – kdo s ní poslední dobou pracoval, tak chápe.

Jaro 2019. Začínám k Lence chodit na cranio. Pokaždé jiné dojmy, pokaždé to něco přineslo. 

Začátek února 2020. Zadání je jasné, otevíráme potenciál, vše je připraveno, ale ještě nejsem úplně ready to spustit

5. březen 2020. Otvíračka

Tak, tady nás máte 

Předpokládám, že teď by ten proces šel rychleji a intenzivněji, ale nejdřív musíte spravit ty největší problémy ze stávajícího života a teprve potom otevřít potenciál. Jinak byste lily šampus do děravýho hrnce.”

Jana Svobodová, marketing

marketing-svobodova.cz

„Setkání s mojí duší bylo opravdu silné. Odpověděla mi na všechny otázky, které jsem měla.”

Terapii s Lenkou jsem chtěla vyzkoušet už dlouho a když se objevila nabídka na setkání s duší coby záměr Aleian terapie, tak jsem neváhala.

Setkání s mojí duší bylo opravdu silné. Odpověděla mi na všechny otázky, které jsem měla. Nejvíc pro mě bylo ji vůbec vidět. Kromě setkání s duší se ale děly další věci mezi nebem a zemí, kterým jsem nerozuměla, ale díky Lenčinu vedení je nechávala projít a prožít si.
Na konci terapie jsem cítila jakoby mi ze zad spadla tíha světa ???? a mé tělo bylo jiné než před hodinou. Levá polovina těla, kterou jsem měla roky zatuhlou se stala najednou mojí součástí. Nevěřila bych, co všechno se dá za hodinu udělat a pustit.
Za sebe bych Lenku doporučila každému, kdo potřebuje něco odhodit, opustit nebo víc poznat sebe a své tělo.
Lenka mě naprosto dostala svou lehkostí, nadhledem a humorem. Tak nějak jsem z ní cítila i na tu dálku, že ona prostě ví …
Děkuji za tuto příležitost. ❤️

Lucie Bednářová

sobenaproti.cz

„Připadám si, jako když na mě popraskaly nějaké obruče.”

“Středeční terapie s Lenkou ve mě ještě dnes doznívá, jak byla intenzivní.

Cítím se o mnoho kil lehčí, dojelo mi spousta věcí, mj. jak moc bytostně potřebuji žít v přírodě a každý den tančit, ať už to bude vypadat jakkoliv bláznivě a nepochopitelně ????. Připadám si, jako když na mě popraskaly nějaké obruče nebo tak něco, cítím se skvěle. Mám intenzivní pocit, že mohu cokoliv.
Díky Leni.

Veronika Pačesová

veronikapacesova.cz

“Jako bonus jsme rozebraly ještě hlubší důvody pramenící z rodové zátěže, a i ty jsme vyčistily a propustily.

“Lenka je pro mě to, čemu říkám „zajímavá ženská“. Její energie mě přitahovala už delší dobu, takže jakmile to šlo, objednala jsem se k ní na ošetření Aleian.

Poprvé jsem neměla jsem nic významného, co bych řešila. Přesto jsem byla skoro v šoku. Jak je možné, že aniž bychom spolu dřív mluvily, poznala téměř okamžitě, co řeším už delší dobu a jak jsem rodila své první dítě? Fascinuje mě to doteď. Během prvního ošetření jsme jen tak mimochodem vyřešily moje trauma z prvního porodu, ulevilo se mi od bolestí pánevního dna a úžasně se uhladil vztah s mým milovaným synem.

Podruhé jsem se na Lenku obrátila ve vztahové situaci, která mě hodně trápila, akutně mi hlodala v hlavě i srdci, nespala jsem. Vyvrcholilo energetickým útokem. Hrozně mě to vyděsilo a zůstal ve mně strach. Potřebovala jsem to nutně vyřešit.

V první fázi mě Lenka naučila skvělé cvičení pro zklidnění a zvýšení vibrací (vřele doporučuji všem její webinář, kde o této technice mluví), které mi akutně pomáhalo a které používám dodnes.

Později na ošetření Aleian se stalo něco úžasného. Já celou situaci pochopila, přijala a všechny toxické výpary, které ve mně z toho vztahu byly, odešly jako mlha z lesů. Uklidnila jsem se. A jako bonus jsme rozebraly ještě hlubší důvody pramenící z rodové zátěže, a i ty jsme vyčistily a propustily.

Tentokrát jsem celé tři dny po terapii byla jak zválcovaná a hodně unavená. Ale úžasně klidná. A ono mi to zůstalo. Ten vztah, který mě tak bolel a ubližoval, neřeším a zvládám s klidem.

Oceňuji Lenčino laskavé vedení a podporující přístup. Dokáže ve vás vzbudit dojem, že jste nejúžasnější na světě. Navíc je vtipná, což sezení dokáže v tu správnou chvíli odlehčit. A to mám ráda.

Děkuji moc, Lenko, a těším se zase někdy příště.

Tamara Kuchařová

podnikatelka, www.kramekprodeti.cz

“Účinky terapie cítím každý den, užívám si lehkosti a zároveň jsem konečně ve své síle.

Terapie s Lenkou mi přinesla obrovskou úlevu. Balvan, který na mě ležel doslova desítky let, je pryč.

Při prvním setkání se uvolnilo tolik energie, jako u žádné jiné terapie, kterou jsem kdy podstoupila. A přitom nebylo potřeba jakékoli drama. Lenka mě vedla celým procesem jemně a s respektem. Přitom jsem celou dobu cítila, že jsem v bezpečí.

Druhá terapie mně pomohla sáhnout si na to, co mi brání být ve své síle. Vedla mě k tomu, abych se přestala už konečně sama před sebou schovávat. Abych sebrala odvahu a vědomě nesla odpovědnost za své činy. Lenka mi ukázala, jak se můžu nadechnout sama za sebe, beze strachu, že svou silou někomu ublížím.

Účinky terapie cítím každý den, užívám si lehkosti a zároveň jsem konečně ve své síle. “

Táňa Rovnerová

Průvodkyně ve vztahu těla a výživy, www.rovnerova.cz

Díky jednomu sezení s Lenkou můj život nabírá úplně nový směr a je to něco tak báječného, že mi chybí slova.

“Ještě se to ve mně nestihlo usadit. Ještě jsem plná dojmů, vděčnosti a zvláštního, nového pocitu – rodí se ve mně pocit hlubokého klidu, naděje, že opravdu věci jsou tak, jak mají být… Co naděje, jistota! Zatím nevím konkrétní kroky, ještě je brzo na činy. Ale ta úleva a štěstí, když vám někdo potvrdí co léta cítíte, ale nedokážete tomu dát reálné obrysy…

Díky jednomu sezení s Lenkou můj život nabírá úplně nový směr a je to něco tak báječného, že mi chybí slova.

Děkuju ❤️ z celého srdce.”

Iva Kočíková

Feng-shui, léčitelka prostoru, S láskou v místu

“Otvíráme témata, která jsou ve mně zamrzlá a manifestují se také na fyzické úrovni.

“Jsou to asi 2 měsíce, co jsem se rozhodla vyzkoušet službu Aleian – terapii na dálku.

Po prvním setkání jsem se rozhodla, že tahle služba znamená péči o mé já, především na úrovni energetické a že by bylo dobré setkávat se pravidelně.
Nedokážu přesně popsat, co se děje, ale děje se to. Otvíráme témata, která jsou ve mně zamrzlá a manifestují se také na fyzické úrovni. Cítím jemné nenásilné vedení. Chcete nahlédnout pod pokličku? Vyzkoušejte.
My máme zrovna rozpracovaný rozhovor mezi mou vnitřní ženou a vnitřním mužem, zajímavé se podívat, jak ti dva spolu komunikují a jak se to pak manifestuje ve fyzickém světě.
Co se mi líbí nejvíce?
1.Péče, 2.Nadhled, 3.Profesionální jistota.
Úžasné je jemné předávání informací, které potřebuji.
Vy, které pomáháte, vědomě či nevědomě pracujete s energií, vyzkoušejte.
Děkuji, Leni.”
Jana Jánová

Koučka, janajanova.cz

“Jestli Setkání s duší doporučuji? Rozhodně ano.”

Setkání s mou duší bylo spíš takovým oficiálním představením se, než prvním kontaktem. A bylo to krásný. Od té doby jsme spolu stále více v kontaktu a jde nám to stále lépe.

Každé takové setkání je jiné, to moje bylo hodně o lehkosti, hravosti, odvaze. Prostě moje duše má zcela nepopiratelný smysl pro humor. A když vám duše řekne: “Hele, a chceš se mrknout na planetu, kde žijou draci?”, tak prostě neodmítnete.
Jestli doporučuji? Rozhodně ano. A k tomu malá rada. Pusťte svá očekávání o tom, jaká by duše měla být, jak by se měla chovat, co by měla projevovat, v jaké energii by takové setkání mělo probíhat. Já čekala něco vážného, oficiálního, seriózního. Ve skutečnosti jsem se skoro celou dobu chechtala.

Jana Svobodová

marketing-svobodova.cz

  „Spracovať si prostredníctvom Lenky svoje osobné bloky, je ako vydať sa k svojim cieľom skratkou červej diery, namiesto zdĺhavého pochodu podľa mapy, ktorú nakreslil niekto iný.

“Aleian na diaľku u Lenky som si objednala v tom momente, ako som túto ponuku uvidela. Nikdy predtým som “na tom” nebola, ale manžel chodí pravidelne na Cranio – a keď sa jemu podarilo dostať cez traumy, ktoré ho trápili celý život, povedala som si, že keď sa to podarilo chlapovi (!), tak ja, ako vnímavá a cyklická žena, mám úspech zaručený.

Ha.ha.ha.

Teda, neberte ma zle, Lenka mi už po jednom “ležaní” pomohla uvedomiť si, pomenovať, spracovať a dostať sa cez OBROVSKÝ BLOK, ktorý som si niesla z detstva.
Po našom stretnutí sa – nepreháňam – otvorili brány, ktoré som ani netušila, že ma obkolesovali a bránili mi v rozšírení môjho potenciálu.
.
Mesiace a roky som sa snažila dosiahnuť jednu vec a nešlo to. Vyskúšala som všetko možné, ale stále… to bolo tak blízko a pritom neuchopiteľné. Keď sme s Lenkou odokryli túto spomienku a rozkľúčovali jej význam pre môj dospelý život, tento neviditeľný závoj opadol.
A mne sa to konečne podarilo.
Teda, inak – prišlo to ku mne vlastne úplne samo.
Bez námahy. Proste wow.
.
Čo sa ale nedá povedať o Aleian ako takom. Preto to ha-ha-ha (smejem sa svojej naivite). Čakala som jemnú vizualizačnú techniku, cinkot a trblietavé vílie krídla, ale ten “ponor” bol taký intenzívny, že som po zvyšok dňa len “čumela do blba” a cítila, ako sa mi v hlave mi úplne citeľne precvakávajú nové programy. Zároveň s tým sa rozplynuli tie staré.
.
Na záver poviem len toľkoto:

Spracovať si prostredníctvom Lenky svoje osobné bloky, je ako vydať sa k svojim cieľom skratkou červej diery, namiesto zdĺhavého pochodu podľa mapy, ktorú nakreslil niekto iný.

Všetky odpovede už sú totiž v našom vnútri.

Ďakujem, Lenka, že si mi pomohla. A rozhodne si ešte pomôcť nechám- veď prečo by som na tom mala byť sama? ????

Michaela Růžičková

michaelaruzickova.sk

” Cítím se, jak kdyby mě někdo vysvobodil z nějaké jeskyně. Vidím kolem světlo, velmi se mi prohloubila schopnost vnímat svět.”

“Měla jsem silný pocit, že dopřát si Aleian dálku je to pravé pro mě. Nemohla jsem najít svou cestu, nemohla jsem najít, jaký přínos bych mohla mít pro ostatní. Byla jsem jaksi zaseklá a nemohla se z toho vymotat. 

Takové bylo zadání, vejít do své síly.

A děly se věci. Lenka mě laskavě prováděla mými vnitřními světy, kde jsem mohla řešit zasuté bloky. Bylo to zvláštní a někdy bolestivé, ale vyústění bylo vždy do dobrého pocitu, do pocitu, že odešlo něco, co mi nesloužilo.

První den poté byl rozporuplný. Prostě pocit, že mi je ještě hůř, že nezvládám situace, které jsem dřív dokázala nějak ustát. Napsala jsem o pomoc Lence a ona mě přes messenger krásně uklidnila. Pomohla mi uvědomit si, že nemám na sebe přísná, nemám od sebe nic očekávat a nechat to plynout. To se mi podařilo a jsem za to na sebe hrdá.

A pak se to stalo. Najednou mi to do sebe všechno zapadlo. Jak moc se zanedbávám, jak nedávám nic sobě, jak pořád lpím na tom, co si o mě myslí ostatní, jak mám strach, abych někomu neublížila, jak mám výčitky svědomí, že nejsem dost dobrá a taky pocit, že všechno je hrozně těžký.

Najednou mi došlo, že se musím starat o sebe. Teď o nic jiného. Protože pokud se nebudu starat o sebe, nemůžu nic dát ostatním. Největší váhu pro mě má, že jsem si na to přišla sama. Lenka mě k této odpovědi “jen” lehce dovedla. Po tomto uvědomění mi Lenka napsala: Nejdřív si musím zamést na svém dvorečku a až pak na něm můžu něco nového stavět. A ještě, že to nemusí být těžké. Může to jít lehce, stačí se rozhodnout a dovolit si to. A já se rozhodla a dovoluju si to od té doby každý den.

Od té doby je mi lehce. Cítím se, jak kdyby mě někdo vysvobodil z nějaké jeskyně. Vidím kolem světlo, velmi se mi prohloubila schopnost vnímat svět. Mám pocit, že jsem ušla dlouhou cestu. Přitom se to celé odehrálo během dvou týdnů…
Lenko, moc děkuju! Bylo to pro mě velmi silné, velmi přínosné a já cítím, že tohle je jen začátek.”
Lenka Juříčková

Cranio terapeutka

„Během celé terapie si jen pamatuji, co se dělo v mém těle a jaké obrazy se mi zjevovaly. Už nevím, co jsem říkala, ani moc nevím, co říkala Lenka, ale slova nejsou podstatná. Ta energie byla neskutečná!”

“Na Aleian terapii na dálku jsem chtěla řešit svou únavu, běžně jí říkám fontána. Tušila jsem, že to souvisí s mou neschopností cítit emoce, napojit se na jiné, radovat se. Kdysi jsem si zablokovala negativní pocity a s nimi se “vyply” i ty hezké. Neprožívám, jen jsem. Nic moc. Lenka mi hned prozradila, že vidí izolací a samotu a já pochopila už při těchto slovech, že se neizoluji jen od svých emocí, ale i všech a všeho. Udělala jsem si za ty roky krunýř, který nepropustí nic.

Během celé terapie si jen pamatuji, co se dělo v mém těle a jaké obrazy se mi zjevovaly. Už nevím, co jsem říkala, ani moc nevím, co říkala Lenka, ale slova nejsou podstatná, ta energie byla neskutečná!

Otevřela jsem se. Určitě tam jsou ještě fragmenty, ale prosvítám a pouštím k sobě.

Během následujících několika dní jsem měla slibované návaly horka, také jsem úplně přestala cítit nohy, ale jinak jsem se cítila jenom “víc v pohodě”. Zato to, co jsem začala pozorovat pár dní poté? Já toho vyblokovala daleko víc, než jen emoce! A když moje nohy opět přišly k sobě, nikdy jsem neměla silnější pocit stability a zakořenění.

Fontána se začíná pomalu plnit.

Jsem Lence moc vděčná za její smysl pro humor i za to, že mě dokáže vést a pomáhá mi najít cestu k sobě.

Barbora Vlášková

webdesignérka, baravlaskova.cz

„Zvíře, ze kterého jsem měla strach, se stalo mým průvodcem.”

Aleian s Lenkou byla má první zkušenost s terapií na dálku. Vnitřně jsme věděla, že to je správná volba a Lence jsem plně důvěřovala.

Na začátku jsem si stanovila záměr toho, co chci řešit. Bylo to pro mne téma strachů, které řeším již mnoho let. Celá terapie probíhala velmi citlivě a cítila jsem se v bezpečí. Průběh se nedá popisovat, byl to pro mne výjimečný zážitek. Výsledkem je, že zvíře ze kterého jsem měla strach se stalo mým průvodcem.

Ještě teď když to píšu, tak mi to přijde neuvěřitelné a šílené. Ale je to tak, povídáme si spolu a náš vztah se kompletně proměnil. Bezprostředně po terapii jsem cítila vděčnost, s odstupem po týdnech mám stejné pocity!!

Lenka Kalužová

„Mým záměrem bylo si odpočinout a pravda je, že jsem se od té doby zklidnila. Přehodnotila jsem přístup k sobě a svému času.

“Když jsem se po první Aleian terapii na dálku pozorovala, měla jsem pocit, že nic úplně revolučního nepozoruji.

Pak jsem si uvědomila, že mým záměrem při ošetření bylo si odpočinout a pravda je, že jsem se od té doby zklidnila. Navíc jsem přehodnotila přístup k sobě a svému času, místo naplánování nestihnutelného množství aktivit na jeden den už jsem schopná reálně zhodnotit, tolik zvládnu udělat. A v důsledku pak nejsem zklamaná, že jsem to nestihla – naopak si děkuji, že jsem stihla tolik aktivit, byť je jich mnohem méně, než by býval byl původní záměr. Takže posun je vlastně významný ???? A myslím, že mé tělo ještě potřebuje opečovat a povzbudit a já mu to chci dopřát. Těším se na další setkání.

Zuzana Nováková

Rádce začínajících manažerek a manažerů, zuzana-novakova.cz

Lenka je velice příjemná, z jejích slov i z celé její osobnosti sálá teplo a ochrana. Její péči si plánuji dopřávat častěji, protože to je doslova balzám.

“S Lenkou jsem nejdříve měla konzultaci. Oslovila jsem ji s dotazem na jeden fyzický projev mé minulosti. Během konzultace mě Lenka navedla a poradila, co udělat, abych si sama zjistila, co to přesně je a hlavně jak se toho zbavit. Navrhla 2 řešení, obě jsem udělala. Hned po prvním přišla psychická úleva, “pouto se přetrhlo”. Druhou část “rozloučení” jsem dělala teď a ještě to ve mně probíhá, ale věřím a cítím, že mi to funguje.
Několikrát mi položila otázku, po které přišel AHA moment. Dokáže velice jemně člověka nasměrovat, aby si přišel na vše potřebné sám.

Lenka je velice příjemná, z jejích slov i z celé její osobnosti sálá teplo a ochrana, tak jsem se rozhodla, že se objednám i na terapii na dálku. Touto dobou mám za sebou druhé.

Trochu jsem tušila, co se bude dít a přesto to bylo jiné. Dočerpávala jsem energetický deficit a nechala se opečovat. Lenka mi pomohla kontaktovat mé 2 průvodce – mého blanického rytíře (jak ho Lenka vtipně a trefně označila) a mého zvířecího průvodce. 

Lenčinu péči si plánuji dopřávat častěji, protože to je doslova balzám. Minulé ošetření jsme řešily rod a bylo to dost intenzivní. Tentokrát to bylo opravdu o doplnění rezerv a opečování.

Když oklepete lžičku o hrneček, má to jiný zvuk, když je položený na stole, než když ho zvednete. Stejně tak naše duše zní jinak, když vás někdo podrží… Leni, MOC děkuji za Tebe, tvou FB skupinu a Tvoje terapie na dálku.

S Tebou je cokoli nesmírně povznášející zkušenost. ❤

Monika Boušková

weby, emailing, www.monikabouskova.cz

Lenka ma previedla Aleian ´stretnutím´ s prirodzenou dôverou, odborne, bez zaváhania.

„Keď som zažila svoju prvú Aleian-terapiu s Lenkou, dokonca na diaľku, nemala som žiadne očakávania, lebo som proste vedela, že to bude skvelé. Tak sa aj stalo.

Lenka ma previedla ´stretnutím´ s prirodzenou dôverou, odborne, bez zaváhania. Jej trefné otázky otvárajú nové témy, ktoré profesionálne a s rešpektom vytriedi, vyhodí, prepojí, posilní. Cítila som celý čas, že VIE a rozumie. V niektorých momentoch mi bolo ťažko, vzápätí ľahučko, spokojne až šťastne, čo trvá doteraz.

Jej zmysel pre humor a príjemne zdvorilý takt pomáha zhodiť závažia, vnímať láskyplné bezpečie.

Lenka, ďakujem. A držím iskru :-).“

Dana Galbavá Baliová

právnička, mediátorka, www.mediatorka.sk

“Za boha jsem si nemohla vzpomenout, co jsem s ní řešila před 5 týdny. Jasně, že si to nepamatuji, vždyť já do toho zapadla jak do pohodlných bot.

Když mne Lenka před pár dny požádala o referenci, tak jsem se orosila, protože jsem si za boha nemohla vzpomenout, co jsem s ní řešila před 5 týdny. Tak jsem se jí musela zeptat a vzápětí mi to došlo.

Jasně, že si to nepamatuji, vždyť já do toho zapadla jak do pohodlných bot. Moje téma bylo přechod na online semináře. Tohle jsem zvládla během 4 dní a první seminář začala ve čtvrtek, terapii jsem měla v pátek. Měla jsem hlavně obavy, zda nebude selhávat technika, co lidi, jak to půjde mně, která nesnášela i pouze skype s kamerou. A jde úplně skvěle. Lidi jsou nadšení, já jsem nadšená. Proč jsem to nedělala dřív. Technika mne netrápí, vše funguje skvěle.

A teď v tom vidím přínos Lenky. Já introvert, byť duší učitel, člověk co se nerad fotí a nikdy netočí, v tom jedu jak štika ve vodě.

Díky, Lenko.”

Martina Taubrová

BFRP, koučka, Bachovy esence, martinataubrova.cz

V.I.P. BALÍČEK “Pro Vidantes”

“Lenka mi krom jiného nabídla pragmatický rámec pro mou energetickou práci při mých byznys konzultací s klientkami.

“Ráda bych sdílela svou zkušenost s Lenčiným VIP vedením.

Pracujeme spolu rok. Nejdříve dvě jednotlivá léčení, potom Vidante Healers Academy a od ledna jsme si domluvily individuální vedení.
Je to jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí.
Lenka mi krom jiného nabídla pragmatický rámec pro mou energetickou práci při mých byznys konzultací s klientkami. Společně čistíme a ladíme můj systém. Neuvěřitelně se to propisuje do mého soukromého i pracovního života. Jsem mnohem vědomější, spokojená a klidná. Aktuálně v září jsem prošla procesem, který vnimám jako završení mé 15leté cesty (mno, delší, ale nechci vás děsit a ani spoilovat knihu, kterou o tom píšu ????). Nestačím se divit! Vytváří se mi realita v úplně jiné, mnohem vyšší kvalitě. V pondělí jsem měla první konzultace s dvěma novými dlouhodobými klientkami po tomto procesu. Zadání bylo jasné docela dlouho dopředu, ale pro mne neobvykle jsem vůbec netušila, jak budou probíhat. Dost mne to stresovalo, ale věřím sobě i procesu, takže jsem nepanikařila ????
Obě byly nakonec wow, vůbec jsem nečekala takovou sílu. Klientky nadšené, já skoro až šokovaná. A cítím, že je to teprve začátek, že si to sedá.
Teď, když to tu mám dát do slov, docházejí mi, to se mi fakt nestává ???? cítím obrovskou vděčnost. Děkuji Lenko ♥️
Šárka Rooya Jiřičná

Byznys mentorka s energetickým přesahem pro rukodělce, Korálkárna Rooya.cz, www.auru.cz/sarka.rooya

„Tento dílek mi chybí ve skládačce mého plného potenciálu a osobně znám Lenčinu cestu a na dnešní dobu neuvěřitelnou hloubku a rozsah jejích znalostí a zkušeností v této oblasti.

Jako koučka a terapeutka mám neustále potřebu se rozvíjet. Osobní rozvoj je jedna z mých životních hodnot. Věřím, že pro poskytnutí kvalitních služeb zákaznicím nelze pouze absolvovat jeden kurz a prohlásit se za experta, ale je nutná osobní zkušenost transformace. A ta nikdy nekončí. Jsme na cestě.

Proto, když Lenka zveřejnila svůj V.I.P. balíček Pro Vidantes, neváhala jsem a pořídila si ho. Byla to jasná volba, tento dílek mi chybí ve skládačce mého plného potenciálu a osobně znám Lenčinu cestu a na dnešní dobu neuvěřitelnou hloubku a rozsah jejích znalostí a zkušeností v této oblasti.

————————————————–

 Mám za sebou první sezení a ráda bych se s vámi podělila o ten zážitek.

 ???? Je skvělé být v roli zákaznice.

Jsme sestry a přesto jsem se rozhodla balíček zaplatit. Může se vám to zdát divné, ale mě to přišlo jako správná a fér volba.

✨Terapeutická část
Záměrem prvního setkání z balíčku bylo uzemnění. Odstranili jsme další, hlubší úroveň mého bloku, který bych nazvala “Jsem na všechno sama.” Asi si dokážete představit tu úlevu, když tahle prastará, mnoha životy omílaná, na hluboké úrovni sedící a vyčerpávající ???? zmizí. Je mi lehko na duši. Po tomto sezení jsem měla domluvenou konstelaci tělo=duše podle návodu. Moje duše je nyní plně integrovaná v prostoru, který jsme s Lenkou vytvořily. Je to nepopsatelný pocit. Jsem doma.
 
????Konzultace:

 Součástí sezení byla konzultace na téma “Moje vidante schopnosti, jak je vnímám teď.” Při ní jsem si uvědomila svůj dar AKTIVACE. Dokáži svojí prací probudit váš plný potenciál, ale zároveň jsem velmi dobrá v aktivaci vašeho “stínu”Jednou větou dokážu spustit váš blok, energetický uzel, trauma, které ve vás sedí…a to se projeví silnou emocionalitou. Dalo by se tomu také říci “šlápnout na kuří oko” (některé z vás zažily).

Tato vidante kvalita, jak si dokážete představit, mi občas dost okoření život. V terapii je to velký dar, protože skrz integraci stínů na všech rovinách můžeme plně probudit svůj potenciál. Stejně tak je to dar i mimo terapii (a naprosto zdarma ????), bohužel jen málo lidí se na to dokáže takto podívat…

Už se moc těším na objevování hlubších rovin svých schopností a získání vědomé kontroly nad nimi další prací.

Petra Guhlová

petraadams.com

Trénink SILNÉ ENERGETICÉK POLE

“Cítím se teď mnohem líp a klidněji. Pomoc, kterou potřebuji, je ukrytá ve mně a je mi neustále k dispozici. To je paráááda! 🙂

“Trénink “Silné energetické pole” mi obrovsky pomohl. Více si teď uvědomuji vlastní tělo a energii v něm. Vnitřní “tyčka” je teď moje velká kámoška:-)).
Když je nějaká nepříjemná situace, přimknu se k tyčce a nechám všechno plynout kolem mne. Dřív to všechno probíhalo mojí osobou skrz a ubližovalo mi to.
Cítím se teď mnohem líp a klidněji. Pomoc, kterou potřebuji, je ukrytá ve mně a je mi neustále k dispozici. To je paráááda! 🙂
Moc děkuju za tak báječný trénink.
A moc děkuju za to, že JSI, Leni.
Cítím obrovskou VDĚČNOST, že existuje někdo, jako ty. S tak fantastickými schopnostmi a vhledy a s tak příjemně lidskou tváří, humorným přístupem a úctou k životu.
Nedivím se, že si tě ta kouzelná a silná PŘÍRODA, ve které žiješ, zavolala. Jsi stejně tak léčivá a silná jako ona.
Ze Srdce děkuju za všechno, co pro nás všechny děláš.”
Lenka Martinková

Učitelka ZŠ

“Cítím se mnohem víc vyrovnaně, vnitřně klidnější.

Jestli je něco jinak?

Všechno je jinak. 

Tak pevně a zpříma jsem snad ještě ve svém životě nestála. Možná jednou, když jsem se pevně rozhodla vzít narození své dcery do svých rukou, na ten pocit nezapomenu a ejhle – je tu zpátky a teď už s ním umím i o mnoho lépe pracovat.
Vnímám, když jsem v pořádku ukotvená, ale co víc, hlavně když někde plápolám a vylézám kam nemám. A to jsem si myslela jak si to už hlídám. Houby, hned týden po tréninku prověřil mou stabilitu. Jak pěkně jsem mohla trénovat zůstat pevně u sebe a nebrat zodpovědnost za ostatní, jejich nálady, problémy atd. Jsem neskutečně vděčná za to co se dělo, ale hlavně za to co jsi pro nás udělala.
Díky, díky …
Mohla bych pokračovat dál a dál, ale teď už jen stručně.
Cítím se mnohem víc vyrovnaně, vnitřně klidnější. 
Cítím větší důvěru v to že jsem v pořádku, prostě si víc věřím. 
Cítím pokoru.
Děkuju Lenko, je to jízda a já myslím, že teď bych už mohla zvládnout dát svůj život do pořádku.
Jitka”
Jitka Stašková

Optička

A některé věci prostě neuvidíte, když před sebou valíte tu svou kuličku hnoje – musíte poodstoupit a mrknout z větší dálky.

S Lenkou jsem se online setkala celkem dvakrát. Na konzultaci a v tréninku Silné energetické pole.

Neumím od sebe oddělit tyhle dvě zkušenosti, protože Lenka pracuje konzistentně a s ní máte pokaždé pocit, že vás podpoří. Proto shrnu naši spolupráci do jednoho celku.

Co se pro mě změnilo po setkání s Lenkou?
Už nějakou dobu jsem měla potřebu vyřešit vztah mezi mnou, mým podnikáním, dětmi a manželem. Lítala jsem mezi tím vším a nevěděla co dřív.
Po konzultaci s Lenkou a následném tréninku SEP mi došlo pár věcí:
  • Jsem právoplatný člen rodiny, nejsem tu, abych do úmoru sloužila ostatním a po nocích doháněla podnikání.
  • Jsem tvůrce svého života, já rozhodnu, co se v něm bude dít.
  • A pokud mě potkají zkoušky nepříjemné, zkoumám, proč přišly, co je za nimi – a hlavně se jim umím postavit, nezhroutím se. Držím si pole 🙂
Neříkám, že by se to bez Lenky nestalo. Určitě ano, sama jsem tam směřovala. Ale takhle to bylo rychlejší, s podporou, vhledy od někoho jiného, nezaujatého.
Netvrdím ani, že teď je můj život bez překážek. Někdy však stačí ujasnit si, co chcete a nechcete. A některé věci prostě neuvidíte, když před sebou valíte tu svou kuličku hnoje – musíte poodstoupit a mrknout z větší dálky.
A umět se uklidnit ve chvíli, kdy se nedaří tak, jak byste si představovali. A to se mi s Lenkou daří.

Tímto děkuji a těším se na další spolupráci.”
Ilona Kunstová

Tvůrkyně a lektorka techniky papírové krajky, www.papirnice.cz

„Co se změnilo? Všechno. Cítím se jinak, vnímám lidi jinak, i vztahy jsou jinak.”

Lenko, tvá videa jsou úžasná, poslouchám je pořád dokola a vždycky se tam objeví něco, co slyším poprvé – dřív jsem vůbec neslyšela. Meditace jsou skvělé, už jsem si zvykla s tebou vstávat a někdy i usínat :-).

A co se změnilo?
Všechno. Cítím se jinak, vnímám lidi jinak, i vztahy jsou jinak.
Největší rozdíl je v tom, že už “nepřicházím” o energii. Dřív jsem měla pocit, že mi lidi, situace, narvané metro… berou energii, ale teď náročné situace zvládám mnohem líp. Připadám si klidnější a usazenější v sobě.
Shrnula bych to tak – jsem mnohem víc usazená v sobě, mnohem víc vnímám sebe sama a mnohem hůř se nechám od sebe rozhodit.
Víc vnímám svoje hranice, víc si všímám sebe i toho, jak se cítím. Je mi sama se sebou mnohem líp. Příjemný pocit.
Moc ti za kurz děkuju, jsem ráda, že jsem se zúčastnila. I když jsem se trochu bála, že to není pro mě – že to bude moc “čarodejnické”, že tomu nebudu rozumět 🙂 .”
Blanka Makoňová

blankamakonova.cz

  „Nevím, jak to všechno popsat – velká změna celé Marcelky – je to jiné – jsem v klidu, v nějakém trvalém nadšení nebo v takové vnitřní lásce.

“Co si odnáším do dalšího života? Se mnou je to tak – po mnohaleté různé práci v sebepoznávání a odstraňování traumat a otisků minulosti jsem se dostala k tobě do tvé energie. Tréninku Silné energetické pole předcházelo několik hodin naší individuální práce, po Tréninku jsem byla 14 dní na dovolené u moře a pak ještě na Revival víkendu ve tvé energii v Karpatech.

A musím konstatovat moji vnitřní změnu energie nebo čeho všeho, kterou vidí a cítí i můj manžel.

Nevím, jak to všechno popsat – velká změna celé Marcelky – je to jiné – jsem v klidu, v nějakém trvalém nadšení nebo v takové vnitřní lásce.

Nejsem ve stresu, přijímám skutečnosti a věci které ke mě přicházejí jinak – v klidu s nadhledem, je mi uvnitř všechno nějak jasné a známé.

Připadá mi to tak, jako kdybych si uvnitř sebe udělala takový laskavý prostor, který je (doufám) trvalý a postupně se rozšiřuje do mého okolí a poskytuje mi to nesmírný klid, ochranu a smíření se vším a se všemi.

Je to fajn a jsem zvědavá kam to dál půjde.

K touto mému stavu vedly všechny ty věci, které se staly a velmi vděčím tobě za tvoji pomoc na této mojí cestě a za trpělivé a laskavé provázení.

Těším se na další práci.
s úctou
Marcela”
Marcela Červová

Účetní

  „Díky meditacím a cvičením se mi teď mnohem více daří si uvědomovat svoje nastavení a nepřicházet tak o energii.

“Do Tréninku jsem šla, protože mě toto téma zajímá a byla jsem zvědavá na další pohledy na věc. Na nové možnosti. Zajímalo mě, zda se potvrdí některé věci, které cítím a jak s energetickým polem v základu pracuješ ty. A taky jeho pro mne přístupná cena 🙂

A odnesla jsem si potvrzení mých pocitů, pojmenování skutečností, které jsem pojmenovat neuměla – kdybych měla někomu vysvětlit, co je energetické pole a středová linie – tvoje příměry mi přijdou naprosto geniální 🙂
Bylo fajn si i uvědomit, na co si dát pozor. Díky meditacím a cvičením se mi teď mnohem více daří si uvědomovat svoje nastavení a nepřicházet tak o energii. Nemusím chtít spasit svět (nebo nešťastnou kamarádku), stačí být vědomě ve svém středu a tím inspirovat okolí a mám návod jak na to 🙂

Díky!!

Kateřina Braunová

toho času na MD

  „Čistě praktický a velmi smysluplný trénink, nejlepší kurz tohoto druhu, který jsem absolvovala.

Trénink vřele doporučuji i v případě, že už jste překurzované a nemáte chuť procházet žádná další videa a informace. Tento trénink zhltnete s chutí. A praktické použití v běžném životě je nádherné.

Navíc videa jsou vtipná a plná báječných přirovnání. Budete se těšit na každý další kousek. Tak jsem to měla já.

Principy uplatňuji každý den v práci s klienty, ale i mateřství, komunikaci,… kdekoliv. Hodně jsem se naučila o sobě a také o tom, jak reagovat v situacích, kdy mi nebylo dobře. Čistě praktický a velmi smysluplný trénink, nejlepší kurz tohoto druhu, který jsem absolvovala.

Klára Hrubá

Průvodkyně, koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, Osho tarot, zijuradost.cz

Každá meditace je specifická a vede vás hluboko do nitra, abyste tam uviděli, co potřebujete vidět.”

Při skládání hudby pro Lenčiny meditace ke kurzům jsem se ponořil do jejich slov a vedení. I mě samotného to obohatilo o nové poznatky, jak mám pracovat sám ze sebou.

Ukázala mi cestu nelitovat se a jít za svým srdcem.

Každá meditace je specifická a vede vás hluboko do nitra, abyste tam uviděli, co potřebujete vidět – své nezpracované dětství, ublížení a mnoho dalšího.

S Lenkou je krásná spolupráce, je přímá, pravdivá, žena na pravém místě. Citlivě zasáhne do místa, kde je potřebné dát to do pořádku, i když to bolí a je to nepříjemné. Ale díky tomu poznáte že na sobě pracujete.

Za sebe Lenku doporučuji – a ne jen pro ženy.

Martin Roger Sabol

hudebník, martinrogersabol

“Vnímám, že kvalitní uzemnění mě podporuje v každé další akci a je klíčovou kvalitou Tvoření v mém novém patře.

Meditace Uzemnění je nádherná, silná a jde do velké hloubky. Mám pocit, že i Lenčin hlas je uzemňující.

Když jsem si ji pustila prve, cítila jsem hned po prvních vteřinách, jak se mi mění energie. Jak se zklid¨´ňuje. V závěru meditace je energie v mém těle jiná, než před ní. Je krásná a taková… hutnější. Silný pocit jistoty, stability a akčnosti. Ne taková hrrr, ale hluboká energie vyvěrající z pánve. Intenzivně vnímám chodidla i celé nohy, hmatatelné procházení energie – takové, jako když zaboříš ruce do hlíny. Pocit, že je to v mých rukou. Pocit hluboké stability a vnitřní síly. Krása.

Mám hodně meditací, pomáhají mi. Ale tato je taková výživná a příjemně hutná, navíc v perfektní délce pro každodenní použití. Přiznám se, že jsem si ji vyžádala ještě v demo verzi, protože vnímám, že kvalitní uzemnění mě podporuje v každé další akci a je klíčovou kvalitou Tvoření v mém novém patře. A když mám období, že jsem přehlcená a vnitřně zmatkuji, vracím se k představě a energii, kterou vnímám během této meditace. Během pár vteřin přijde zklidnění a stabilizaci. Cítím sílu v pánvi, hluboký klid a pocit, že na to nejsem sama.”

Klára Hrubá

Koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, zijuradost.cz

Lenka Němcová Kontakt

Kde mě najdeš

Můžeme se setkávat v mých online kurzech.

Při službách na dálku mě najdeš ve svém telefonu.

Pro osobní setkání se můžeme domluvit na schůzce v Praze, kde čas od času pracuji, nebo v Komni.