Pojď se naučit, jak si vytvořit a udržet

Silné energetické pole

7 denní online trénink

Krok za krokem.
Jasně, stručně, prakticky.

Silné energetické pole znamená, že
– jsi vidět, přitahuješ pozornost jako světlo ve tmě
– jsi stabilní ve své energii
– dokážeš se v klidu držet své vnitřní pravdy
– máš orientační body ve vlastní energii
– tvoje energie má dosah na okolí, takže můžeš být oporou a podporou prostě tím, že jsi

Co v tréninku najdeš?

• 6 videí s integrovanými meditacemi pro okamžitou praxi, v rozsahu 8-30 minut = vysvětlení jednotlivých kroků (odkaz na video ti přijde každé ráno e-mailem)

•  Jedno závěrečné živé vysílání pro tvé otázky

•  Jednoduchá praktická cvičení pro denní praxi

Uzavřenou FB skupinu pro tvé sdílení a dotazy

Videa, skupina i meditace ti budou k dispozici ještě měsíc po skončení tréninku

POKROČILOST:  Vhodné pro začátečníky i pokročilé

ZAČÍNÁME 22. dubna 2024!

CENA 2.480 Kč

Do 30. března za předprodejní cenu 1.890!

Tento trénink je tak přínosný pro všechny mámy a lidi, kteří jsou hypersensitivní. A taky pro mámy citlivých dětí. Pro lidi, kteří bývají po určitých setkáních v nepohodě…. Prošla jsem ho už 3x a pokaždé objevím nové věci, aha momenty

Principy uplatňuji každý den v práci s klienty, ale i mateřství, komunikaci,… kdekoliv. Hodně jsem se naučila o sobě a také o tom, jak reagovat v situacích, kdy mi nebylo dobře.

Líbí se mi formát krátkých a čistě praktických videí a baví mě Lenky humor a přirovnání. Čistě praktický a velmi smysluplný trénink, nejlepší kurz tohoto druhu, který jsem absolvovala.

Klára Hrubá

Průvodkyně, koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, Osho tarot, zijuradost.cz

“Lenko, tvá videa jsou úžasná, poslouchám je pořád dokola a vždycky se tam objeví něco, co slyším poprvé – dřív jsem vůbec neslyšela. Meditace jsou skvělé, už jsem si zvykla s tebou vstávat a někdy i usínat :-).

Moc ti za kurz děkuju, jsem ráda, že jsem se zúčastnila. I když jsem se trochu bála, že to není pro mě – že to bude moc “čarodejnické”, že tomu nebudu rozumět 🙂 .”
Blanka Makoňová

blankamakonova.cz

Tenhle trénink trousím, kudy chodím. Doporučuji ho většině svých klientek💕

Já svoji tyčku a pole prozkoumávám docela intenzivně poslední rok – výrazně to mění kvalitu života a mnohé to usnadňuje.

Ivana Dudková

Vyživená žena, ivanadudkova.cz

Tyčka, chyběla mi tyčka. 🔥 

Byl to pro mě zásadní výcvik. Pro všední každodennost i veliké zlomové milníky. Je od té doby se mnou každý den. A to je rozdíl! 🔥

Hana Rawlings

Pomůžeme vám ztratit ostych při komunikaci v AJ; English Coversation Club, www.hanarawlings.cz

Bylo to úžasné. Přehledné, jednoduše vysvětlené a čerpám z toho doteď. A když jsem sama začala poskytovat terapie, tak mi často proběhla hlavou nějaká poučka z kurzu. Takže jestli pracujete s lidmi, určitě si ho pořiďte.”

Galina Vavrušková

Mohendžodáro, terapie

Nejužitečnější online výcvik. Využití všeobecné, vhodné i pro ty, kteří mají silné pole a občas jím nechtěně strkají do polí těch ostatních…

Klaudia Sauerová

Lingvistka, jogínka, zpěvačka, Coffeebreak yoga

“Cítím se teď mnohem líp a klidněji. Pomoc, kterou potřebuji, je ukrytá ve mně a je mi neustále k dispozici. To je paráááda! 🙂

“Trénink “Silné energetické pole” mi obrovsky pomohl. Více si teď uvědomuji vlastní tělo a energii v něm. Vnitřní “tyčka” je teď moje velká kámoška:-)).
Když je nějaká nepříjemná situace, přimknu se k tyčce a nechám všechno plynout kolem mne. Dřív to všechno probíhalo mojí osobou skrz a ubližovalo mi to.
Cítím se teď mnohem líp a klidněji. Pomoc, kterou potřebuji, je ukrytá ve mně a je mi neustále k dispozici. To je paráááda! 🙂
Moc děkuju za tak báječný trénink.
A moc děkuju za to, že JSI, Leni.
Cítím obrovskou VDĚČNOST, že existuje někdo, jako ty. S tak fantastickými schopnostmi a vhledy a s tak příjemně lidskou tváří, humorným přístupem a úctou k životu.
Nedivím se, že si tě ta kouzelná a silná PŘÍRODA, ve které žiješ, zavolala. Jsi stejně tak léčivá a silná jako ona.
Ze Srdce děkuju za všechno, co pro nás všechny děláš.”
Lenka Martinková

Učitelka ZŠ

  Leni, já si dneska uvědomila, jak mi tvoje Silné energetické pole změnilo život. Že když jsem v té své vlně dole a dopřeju si (hlavně si vzpomenout!) fakt hlubokou meditaci, tak jsem z vyšťavené, frustrované hromádky otočením listu nabitá, mám chuť do všeho a i teď skrz čtení zákonů (a ty jsou fakt vycucávající) srším energií, mám chuť zpívat a tančit, cítím obrovský vděk a je mi Tak Dobře. ????????

Mám dojem, že si ani nedokážu představit, jak moc transformativní musí být tvoje Akademie, když za pár dnů spácháš tolik změn mini programem.”

Markéta Maija Sloka

výtvarnice, marketasloka.cz

Koupit trénink


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 „Když zubařka viděla, že to se mnou celé nic nedělá, měla děsně překvapený výraz

Inspirovala jsi mě sem nasdílet jednu svou zkušenost krátce po tomto Tréninku.

Byli jsme s 6letým na trhání zubu. Zub musel ven, byl odumřelý, syn z něho měl záněty. Syn jakékoliv zákroky zubaře nesnáší.

Držela jsem celou dobu syna za ruku a s vědomím toho, že to je to nejlepší, co můžu udělat, jsem si hlídala svou osu. Udržela jsem se v naprostém klidu. Syn si párkrát od plic zařval, ale pusu udržel otevřenou, zubařka velmi milá a odvedla svou práci, celé to trvalo pár minut.

Hustý bylo, když mi zubařka během zákroku začala vysvětlovat, že syna nic nebolí (já jsem celou dobu věděla, že ten křik je ze strachu, že si tam potřebuje vykřičet nějaké své špatné zkušenosti s doktory z předchozích let) a když viděla, že to se mnou celé nic nedělá, měla děsně překvapený výraz. Pak si s náma ještě asi 10 minut povídala.

Syn byl za chvilku vysmátý, a i když to pro něj byla nepříjemná chvíle, nevzniklo tam podle mě pro něj žádné trauma, spíš ho to hodně posílilo – prošel něčím náročným, ale věděl, že mu to pomůže, dovolil si tam pustit emoce atd (to já bych si v jeho věku rozhodně u doktora nedovolila).

Dřív bych takovou situaci psychicky vůbec nezvládla a syn by to celé snášel mnohem hůř, možná by tam ani neotevřel pusu a museli bysme to celé možná řešit mnohem komplikovaněji.

Takže hustá zkušenost a trénink moc doporučuju, pomůže v mnoha různých situacích.

Anna Pokrupová

Lektorka celostní předporodní přípravy, www.annapokrupova.cz

“Cítím se mnohem víc vyrovnaně, vnitřně klidnější.

Jestli je něco jinak?

Všechno je jinak. 

Tak pevně a zpříma jsem snad ještě ve svém životě nestála. Možná jednou, když jsem se pevně rozhodla vzít narození své dcery do svých rukou, na ten pocit nezapomenu a ejhle – je tu zpátky a teď už s ním umím i o mnoho lépe pracovat.
Vnímám, když jsem v pořádku ukotvená, ale co víc, hlavně když někde plápolám a vylézám kam nemám. A to jsem si myslela jak si to už hlídám. Houby, hned týden po tréninku prověřil mou stabilitu. Jak pěkně jsem mohla trénovat zůstat pevně u sebe a nebrat zodpovědnost za ostatní, jejich nálady, problémy atd. Jsem neskutečně vděčná za to co se dělo, ale hlavně za to co jsi pro nás udělala.
Díky, díky …
Mohla bych pokračovat dál a dál, ale teď už jen stručně.
Cítím se mnohem víc vyrovnaně, vnitřně klidnější. 
Cítím větší důvěru v to že jsem v pořádku, prostě si víc věřím. 
Cítím pokoru.
Děkuju Lenko, je to jízda a já myslím, že teď bych už mohla zvládnout dát svůj život do pořádku.
Jitka”
Jitka Stašková

Optička

  „Díky meditacím a cvičením se mi teď mnohem více daří si uvědomovat svoje nastavení a nepřicházet tak o energii.

“Do Tréninku jsem šla, protože mě toto téma zajímá a byla jsem zvědavá na další pohledy na věc. Na nové možnosti. Zajímalo mě, zda se potvrdí některé věci, které cítím a jak s energetickým polem v základu pracuješ ty. A taky jeho pro mne přístupná cena 🙂

A odnesla jsem si potvrzení mých pocitů, pojmenování skutečností, které jsem pojmenovat neuměla – kdybych měla někomu vysvětlit, co je energetické pole a středová linie – tvoje příměry mi přijdou naprosto geniální 🙂
Bylo fajn si i uvědomit, na co si dát pozor. Díky meditacím a cvičením se mi teď mnohem více daří si uvědomovat svoje nastavení a nepřicházet tak o energii. Nemusím chtít spasit svět (nebo nešťastnou kamarádku), stačí být vědomě ve svém středu a tím inspirovat okolí a mám návod jak na to 🙂

Díky!!

Kateřina Braunová

toho času na MD

„Co se změnilo? Všechno. Cítím se jinak, vnímám lidi jinak, i vztahy jsou jinak.”

Lenko, tvá videa jsou úžasná, poslouchám je pořád dokola a vždycky se tam objeví něco, co slyším poprvé – dřív jsem vůbec neslyšela. Meditace jsou skvělé, už jsem si zvykla s tebou vstávat a někdy i usínat :-).

A co se změnilo?
Všechno. Cítím se jinak, vnímám lidi jinak, i vztahy jsou jinak.
Největší rozdíl je v tom, že už “nepřicházím” o energii. Dřív jsem měla pocit, že mi lidi, situace, narvané metro… berou energii, ale teď náročné situace zvládám mnohem líp. Připadám si klidnější a usazenější v sobě.
Shrnula bych to tak – jsem mnohem víc usazená v sobě, mnohem víc vnímám sebe sama a mnohem hůř se nechám od sebe rozhodit.
Víc vnímám svoje hranice, víc si všímám sebe i toho, jak se cítím. Je mi sama se sebou mnohem líp. Příjemný pocit.
Moc ti za kurz děkuju, jsem ráda, že jsem se zúčastnila. I když jsem se trochu bála, že to není pro mě – že to bude moc “čarodejnické”, že tomu nebudu rozumět 🙂 .”
Blanka Makoňová

blankamakonova.cz

  „Nevím, jak to všechno popsat – velká změna celé Marcelky – je to jiné – jsem v klidu, v nějakém trvalém nadšení nebo v takové vnitřní lásce.

“Co si odnáším do dalšího života? Se mnou je to tak – po mnohaleté různé práci v sebepoznávání a odstraňování traumat a otisků minulosti jsem se dostala k tobě do tvé energie. Tréninku Silné energetické pole předcházelo několik hodin naší individuální práce, po Tréninku jsem byla 14 dní na dovolené u moře a pak ještě na Revival víkendu ve tvé energii v Karpatech.

A musím konstatovat moji vnitřní změnu energie nebo čeho všeho, kterou vidí a cítí i můj manžel.

Nevím, jak to všechno popsat – velká změna celé Marcelky – je to jiné – jsem v klidu, v nějakém trvalém nadšení nebo v takové vnitřní lásce.

Nejsem ve stresu, přijímám skutečnosti a věci které ke mě přicházejí jinak – v klidu s nadhledem, je mi uvnitř všechno nějak jasné a známé.

Připadá mi to tak, jako kdybych si uvnitř sebe udělala takový laskavý prostor, který je (doufám) trvalý a postupně se rozšiřuje do mého okolí a poskytuje mi to nesmírný klid, ochranu a smíření se vším a se všemi.

Je to fajn a jsem zvědavá kam to dál půjde.

K touto mému stavu vedly všechny ty věci, které se staly a velmi vděčím tobě za tvoji pomoc na této mojí cestě a za trpělivé a laskavé provázení.

Těším se na další práci.
s úctou
Marcela”
Marcela Červová

Účetní

A některé věci prostě neuvidíte, když před sebou valíte tu svou kuličku hnoje – musíte poodstoupit a mrknout z větší dálky.

S Lenkou jsem se online setkala celkem dvakrát. Na konzultaci a v tréninku Silné energetické pole.

Neumím od sebe oddělit tyhle dvě zkušenosti, protože Lenka pracuje konzistentně a s ní máte pokaždé pocit, že vás podpoří. Proto shrnu naši spolupráci do jednoho celku.

Co se pro mě změnilo po setkání s Lenkou?
Už nějakou dobu jsem měla potřebu vyřešit vztah mezi mnou, mým podnikáním, dětmi a manželem. Lítala jsem mezi tím vším a nevěděla co dřív.
Po konzultaci s Lenkou a následném tréninku SEP mi došlo pár věcí:
  • Jsem právoplatný člen rodiny, nejsem tu, abych do úmoru sloužila ostatním a po nocích doháněla podnikání.
  • Jsem tvůrce svého života, já rozhodnu, co se v něm bude dít.
  • A pokud mě potkají zkoušky nepříjemné, zkoumám, proč přišly, co je za nimi – a hlavně se jim umím postavit, nezhroutím se. Držím si pole 🙂
Neříkám, že by se to bez Lenky nestalo. Určitě ano, sama jsem tam směřovala. Ale takhle to bylo rychlejší, s podporou, vhledy od někoho jiného, nezaujatého.
Netvrdím ani, že teď je můj život bez překážek. Někdy však stačí ujasnit si, co chcete a nechcete. A některé věci prostě neuvidíte, když před sebou valíte tu svou kuličku hnoje – musíte poodstoupit a mrknout z větší dálky.
A umět se uklidnit ve chvíli, kdy se nedaří tak, jak byste si představovali. A to se mi s Lenkou daří.

Tímto děkuji a těším se na další spolupráci.”
Ilona Kunstová

Tvůrkyně a lektorka techniky papírové krajky, www.papirnice.cz