Zpátky do sedla

online program

6 kroků, které tě dostanou zpátky do sedla

Život je změna. A dolů se dostane čas od času každý.

Dovol mi seznámit tě s jednoduchými principy, které můžeš snadno začlenit do svého života. Žádná krize tě už pak nezastaví.

První video na e-mail zdarma?

Ráda ti ho pošlu

.

Co tě čeká a co získáš?

• principy, mé vhledy a zkušenosti 

•  praktické tipy, jak si snadno poradit s emocemi, práce s perspektivou…

•  Jednoduchá cvičení pro ukotvení v denní praxi

VÝSLEDEK: Orientace, stabilita, jasný náhled a nadhled

FORMA: 6 krátkých videí – odkazy na ně ti přijdou mailem 6 dní po sobě (po uhrazení faktury)

POKROČILOST:  Vhodné pro začátečníky i pokročilé

CENA 390 Kč

vidante healers academy

Koupit program

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

“Lenka mi krom jiného nabídla pragmatický rámec pro mou energetickou práci při mých byznys konzultací s klientkami.

“Ráda bych sdílela svou zkušenost s Lenčiným VIP vedením.

Pracujeme spolu rok. Nejdříve dvě jednotlivá léčení, potom Vidante Healers Academy a od ledna jsme si domluvily individuální vedení.
Je to jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí.
Lenka mi krom jiného nabídla pragmatický rámec pro mou energetickou práci při mých byznys konzultací s klientkami. Společně čistíme a ladíme můj systém. Neuvěřitelně se to propisuje do mého soukromého i pracovního života. Jsem mnohem vědomější, spokojená a klidná. Aktuálně v září jsem prošla procesem, který vnimám jako završení mé 15leté cesty (mno, delší, ale nechci vás děsit a ani spoilovat knihu, kterou o tom píšu ????). Nestačím se divit! Vytváří se mi realita v úplně jiné, mnohem vyšší kvalitě. V pondělí jsem měla první konzultace s dvěma novými dlouhodobými klientkami po tomto procesu. Zadání bylo jasné docela dlouho dopředu, ale pro mne neobvykle jsem vůbec netušila, jak budou probíhat. Dost mne to stresovalo, ale věřím sobě i procesu, takže jsem nepanikařila ????
Obě byly nakonec wow, vůbec jsem nečekala takovou sílu. Klientky nadšené, já skoro až šokovaná. A cítím, že je to teprve začátek, že si to sedá.
Teď, když to tu mám dát do slov, docházejí mi, to se mi fakt nestává ???? cítím obrovskou vděčnost. Děkuji Lenko ♥️
Šárka Rooya Jiřičná

Byznys mentorka s energetickým přesahem pro rukodělce, Korálkárna Rooya.cz, www.auru.cz/sarka.rooya

“Pokud cítíte, že něco hluboko ve vás potřebuje pozornost a péči, tak Lenka je člověk, který vás touto cestou bezpečně provede.

Dnes mám za sebou třetí Aleian terapii na dálku s Lenkou. Její práci jsem s velkým zájmem sledovala už několik měsíců a ve chvíli, kdy zmínila, že nabízí energetické terapie i na dálku jsem hned věděla, že touto cestou chci jít. 

Vůbec netuším, jak to funguje, ale k Lence cítím hlubokou důvěru. Dokonce takovou, že jsem jí svěřila i svou dcerku  Ve srovnání s jinými setkáními pokaždé vnímám, že při práci jdeme velmi hluboko. Do těchto míst mého vnitřního vesmíru se mi daří dostat jen s Lenkou. 

Samotné setkání je vždy velmi silný a krásný prožitek a ještě několik dní poté mi vždy přichází uvědomění a vnitřní obrazy, které jej pomáhají pochopit, zvědomit, zakotvit. Po dnešním ošetření cítím, jak v místech kde mnoho let byla slabost a bezmoc pevně zakořenila jistota a síla. Je to těžko popsatelný příjemně hřejivý pocit. 

Pokud cítíte, že něco hluboko ve vás potřebuje pozornost a péči, tak Lenka je člověk, který vás touto cestou bezpečně provede.

Klára Hrubá

Koučka, Bachovy esence, tkáňové soli, zijuradost.cz

Lenka Němcová Kontakt

Kde mě najdeš

Můžeme se setkávat v mých online kurzech.

Při službách na dálku mě najdeš ve svém telefonu.

Pro osobní setkání se můžeme domluvit na schůzce v Praze, kde čas od času pracuji, nebo v Komni.