V našem sousedství je chalupa, kam jezdí jeden starý pán z Hodonína. Mám ho moc ráda, je jako dědeček z pohádky. Proto když si jednou stěžoval, že ho bolí poslední dobou kolena tak, že nemůže chodit ze schodů, nabídla jsem mu terapii. Jen tak.

„Já se před tebou ale svlékat nebudu,“ řekl.

„To nemusíte,“ odpověděla jsem.

„Jak, nemusím? Copak ty něco poznáš přes montérky?“ podivil se.

„I přes telefon,“ zasmála jsem se já.

Rozhodl se, že to zkusí.

Pracovala jsme s ním čtyřikrát a bylo to příjemné. Vždycky mi něco zajímavého vykládal, zatímco jsem ho držela za kotníky a vnímala jeho systém… jak se uvolňují kolena… kyčle… křížová kost… močový měchýř… Chvílemi jsem mu oznámila, co z jeho těla vnímám, ke zrovna pracuji a co se tam děje. Pro mě je to normální, ale ten pán z toho byl celý pryč. „Jak můžeš přes ty kotníky vědět, že mám problémy s močovým měchýřem? A ještě přes oblečení!“

Když jsme mluvili o tom, že pokud někdo nevěří, že to bude fungovat, tak nejspíš fakt nebude, on se mě zeptal: “Co myslíš, jak to mám já?” Chvíli jsem ho vnímala a pak řekla: “Mám pocit, že vaše touha být v pohybu je silnější, než vaše pochybnosti.”

Asi nemusím psát, že ta kolena se skutečně rapidně zlepšují. Z toho je paf ještě víc. Ale nestěžuje si 😉

Uvědomila jsem si, že co je pro mě normální, vypadá možná pro někoho velmi zvláštně.

Jaké je, pracovat s energií?

Věřte nebo nevěřte, podle mě je to řemeslo jako každé jiné.

Co potřebujete?

  1. dávku talentu, ale jestli vás to upřímně táhne, tak si buďte jisté, že ho máte.
  2. čisté úmysly (tedy pokud nechcete mít o zábavu postaráno).
  3. dát tomu pozornost.
  4. poznat určité univerzální principy pro práci s energií – vlastní nastavení, bezpečnost, etika, komunikace (kurz je primárně určen těm z vás, které pracujete s lidmi, ale nakonec je jedno, jestli pracujete s lidmi, krajinou, kameny, rostlinami… komunikační principy jsou stále stejné).
  5. a pak praxi.
  6. A ideálně skupinu lidí, kteří jsou na stejné lodi a s nimiž můžete svou cestu sdílet.

A ono se to začne rozvíjet. Je to jako zvolit směr a nastoupit do vlaku.

Co pro vás můžu udělat ve Vidante Healers Academy?

1) Naučím vás základní principy pro práci s energií.

2) Tím, jak budete procházet kurzem, tomu dáte pozornost a tím se to začne rozvíjet.

3) Během kurzu máte mou osobní podporu v uzavřené FB skupině.

4) Samozřejmě s možností VIP – jednou týdne 2 hodiny na ZOOM ve skupině max. 8 lidí pro osobní náhled, sdílení, otázky i praxi.

5) Získáte podporu skupiny při kurzu i skupiny absolventek ve Vidante Clubu. O moc lépe se totiž člověk rozvíjí, když pozná, že je normální a v pořádku, i když vnímá to, co většina ne 😉 a že o tom může dokonce i svobodně mluvit. Je to ohromná úleva!

Pro absolventky chystám nabídku workshopů, online supervizí v malých skupinách i osobní víkendové rozvojové setkávání na Kopanicích.

Takže jestli vnímáte, že vás volá práce s energií, nebo s tím už i pracujete, ale jste připravené postoupit na další úroveň bezpečnosti a efektivity, jsem tu pro vás v kurzu Vidante Healers Academy.

Těším se na vás! 🙂