Není energie – není změna

A je rovněž důležité si uvědomit, že pokud se chcete v životě pohnout z místa, udělat jakoukoliv změnu na jakékoliv úrovni, potřebujete k tomu mít energii.

Pokud ji nemáte, je třeba ji někde vyštrachat.

Upíři

Smutné je, že někteří lidé tak hrabou po dně, že aby přežili, musejí brát energii od druhých. Asi jste už slyšeli o energetických upírech. Poznáte je podle toho, že si 1) neustále na něco stěžují, a/nebo 2) neustále vyvolávají konflikty. Obvykle to dělají nevědomě. Je to jejich strategie přežití. Přesto, pokud máte někoho takového ve svém okolí, zvažte následující: Zodpovědní jste jen sami za sebe. Snaží-li se z vás takový upír vylámat nějakou energii, je jen na vás, zdali mu ji dáte, anebo si zdravě nastavíte hranice.

Plánujete-li změnu…

Proto, plánujete-li jakoukoliv změnu, nejdříve se vědomě dobijte energií. Je jedno, jestli se to týká vaší práce/podnikání, změny nastavení vztahů v rodině, stěhování nebo osobnostního rozvoje.

Můžete předem odjet na dovolenou, nebo si aspoň dopřát volný víkend naplněný tím, co vám dělá dobře.

Můžete si dopřát Cranio nebo skvělou relaxační masáž.

A v průběhu “procesu” skvěle slouží orientace na zdroje, o kterých bude další díl tohoto miniseriálu.

A samozřejmě odpočinek a prosté nicnedělání. Nic „užitečného“ nedělat a cítit se při tom volně, svobodně a dobře – což je ovšem pro mnoho lidí skutečným uměním, kterému se musí teprve naučit. Ženy obzvlášť. Jak na to? I odpočinek má svá pravidla. Pokud jej provádíme vědomě, máme lepší výsledky 😉

A na to se podíváme příště.