Terapie na dálku v umělém spánku

Někdy koncem podzimu mě oslovila jedna moje klientka, jestli bych udělala energetickou terapii na dálku jejímu blízkému příbuznému, Milošovi, který byl tou dobou s těžkým zápalem plic v umělém spánku.

Domluvily jsme potřebné věci a v určený čas jsem se pustila do práce.

Naladila jsem se na Miloše. Představila jsem se a požádala o spolupráci.

Jeho energie byla velmi pomalá a hutná. V pánvi jí moc nebylo, zato hrudník byl jako zahalený v temném těžkém mraku. A neměla jsem z něj pocit, že by se mu chtělo „zpátky“.

Jemně jsem vedla a čistila jeho energii. Energie hrudníku se o poznání odlehčila. Celková nálada ale byla pořád 50:50. Pánev zůstávala spíš prázdná. Chvíli jsme spolu rozmlouvali, pak jsem se rozloučila a jeho systém opustila.

Po konci ošetření jsem zavolala jeho příbuzné a řekla jsem jí, co se dělo. Včetně toho, že jsem necítila velkou motivaci vrátit se zpět.

„To je divné. Miloš je člověk plný života. Ne nejmladší, ale sportovec. Má hodně zájmů a milující ženu.“

Vědomá motivace je někdy jiná, než podvědomé proudy, zdá se…

 

“Mohla byste zprostředkovat energetické setkání?”

Po dvou týdnech mi ta žena volala znovu. Lékaři je připravují na nejhorší. Našla bych nějaký způsob, jak zprostředkovat kontakt pro rozloučení Miloše s jeho ženou Julií?

Bylo to poprvé, kdy jsem měla navést ženu, která nemá žádné zkušenosti s energetickou prací na dálku, jak se spojit s jiným člověkem.

Přišla domluvená hodina. Podle domluvy jsem první půlku tohoto setkání věnovala Milošově terapii na dálku. Energie jeho systému nebyla tak hustá a těžká, jako prve, ale pánev byla pořád dosti prázdná.

Po půlhodině jsem zatelefonovala Julii.

Julie byla smutná a brzy začala plakat. Chvilku jsme se povídaly a Julie se uklidnila natolik, že bylo možné udělat plánované setkání. Vysvětlila jsem jí některé důležité principy práce s energií na dálku. A vedla jsem ji krok za krokem do spojení s jejím mužem v umělém spánku.

Já jsem byla v jeho energii celou dobu. A nikdy, nikdy nezapomenu na tu chvíli, kdy se spojila s Juliinou. Jeho systém prozářila pečující ženská energie, plná lásky a něhy. Pochopení a přijetí.

Jeho energie zbystřila. Měla jsem pocit, jakoby si najedou vzpomněl na něco důležitého. Na ni. Důvod, proč zůstat.

„Nic necítím,“ vzlykla Julie.

„To vůbec nevadí,“ odpověděla jsem. „Děláte to skvěle. Vnímám vaši energii v jeho systému. On o vás ví. Jen s ním buďte, nic jiného teď není důležité. Jde vám to báječně.“

Bylo to vesmírně nádherné. Ještě teď mě dojímá, když si na to vzpomenu. Nálada Milošovy energie byla za chvilku úplně jinde. Julie byla prostě přítomna se vší svou láskou a já jsem pracovala.

Na konci jsem na Miloše mrkla. „Tak co teď?“

A najednou ŠUP, energie naplnila jeho pánev. A já jsem věděla, že máme vyhráno.

Ukončila jsem setkání a vyvedla Julii z jeho systému. Ještě jsem jí vysvětlila, jak s tím může pracovat sama, jaké jsou etické principy a na co si dát pozor. „Když se budete držet návodu, možná se vám časem zbystří tento smysl a ucítíte, co děláte. Ale že to děláte, tím si buďte jistá,“ dodala jsem.

Někdy po čtyřech měsících mi psala příbuzná, která domlouvala tato setkání, že Miloš byl poprvé na běžkách.

Zázrak… který zmůže láska, když se jí trochu pomůže.

 

Chcete se to taky naučit?

Jak pracovat s energií na dálku?

A jaké jsou etické principy pro práci s člověkem v bezvědomí nebo v umělém spánku?

I to vám naučím v kurzu Vidante Healers Academy.

Začínáme už 12.4.

S možností VIP MasterClass – tréninkový prostor v mé energii a pod mým vedením.

Do dnešního večera za předprodejní cenu.

Jdete do toho?