Bylo, nebylo, žila jedna mladá žena. Chtěla podnikat a dělala pro to, co bylo v jejích silách.

Měla potřebné kurzy i osobní kvality. Pracovala s lidmi a svou práci milovala. Byla vlídná, soucitná, empatická, chytrá, měla čisté úmysly.

Jenže.

Vyjádřit jasně a stručně, co dělá…

Jít s tím ven…

Věřit si…

A nedej bože….

…ech…

…uch…

…aby to vypadalo, že něco prodává?!

Nebo dokonce…

…ungh…

…říct si o peníze??!

 

Ryzí kvality pod umouněnou zástěrkou.

Jenže hodná víla sudička nikde a v ořechách taky žádný zázrak.

 

Ta žena se nakonec rozhodla oslovit terapeutku.

A považuji za své vesmírné štěstí, že tou terapeutkou jsem byla já.

Tak začala v březnu 2020 naše společná cesta.

 

Každé 4-6 týdnů jsme měly terapeutické setkání na dálku, často kombinované s konzultací. Cesta vedla přes dorození, uzemnění, zpracovávání témat sebehodnoty a sebedůvěry, téma strachu z toho, být vidět, a transformaci otisků z prenatálu, dětství i jiných existencí. Specifické pro práci s jejím systémem je záliba v silových zvířatech, takže po těch 10 měsících má solidní suitu silových přátel.

S radostí a potěšením jsem sledovala, jak postupně rozkvétá do svého skutečného potenciálu. Číst její e-booky a příspěvky bylo čím dál větší blaho. Její laskavá energie se začala mísit s přirozeným sebevědomím. A naše poslední setkání začátkem týdne bylo jedním z těch mimořádných, pro které skutečně miluji svou práci. Jsem prostřednicí situací a sil, pozorovatelkou transformací, před kterými se v úctě skláním.

Právě laskavá energie té ženy, její čistota i nepopiratelný talent, kterým začala zářit, mě přiměla nabídnout jí na podzim 2020 spolupráci formou vzájemné výměny. Být v té energii je totiž skutečný balzám pro ženu-matku-hospodyni-manželku-podnikatelku-all-in-one.

Kdo je ta žena?

Klára Hrubá.

Pokud jste v Rebelkách JanyS., hádám, že jste si jí všimly 😉

Koučka, která ovládá i účinné terapeutické techniky. Její největší dar a talent je, že vám ukáže světlo i v tom nejtemnějším koutě a dá vám možnost ho opečovat a rozzářit. Podpoří vás bachovými květovými esencemi, esenciálními oleji a tkáňovými solemi – a především svou energií, do které se můžete zachumlat. V její přítomnosti cítíte, že vás přijímá tak, jak jste, že respektuje vaši cestu i rozhodnutí. Že jí jde o vás – s plným respektem i k sobě samé.

Považuji za velké požehnání setkání s touto ženou, která se stala mou kamarádkou i duchovní sestrou.

A jsem vděčná, že jsem se mohla na její cestě podílet a podpořit ji. Ženy jako je ona jsou potřeba.

Více se o ní dozvíte na jejím webu www.zijuradost.cz

A pokud jste podnikatelka a chcete do toho šlápnout, pořádně se odbrzdit a rozzářit, doporučuji vaší pozornosti Balíček 5+1 témat pro podnikatelky. Shrnula jsem v něm hlavní témata, na nichž stojí úspěšný byznys (Sebehodnota, Sebeláska, Money Mindset, Setkání s duší, Sebeprezentace), doplněné o konzultace. Více o něm najdete v nabídce na úvodní stránce (“Služby”).

Jak to vnímá Klára?

Možná by vás ještě zajímalo, co si o naší spolupráci myslí Klára.

Jejími slovy:

„Mraky návodů, informací, pouček. Proč mi to nefunguje a ostatním jo?

Až díky Lence jsem si uvědomila, že zaručené návody, marketingová konzultace, známý on-line kurz mě nespasí ve chvíli, kdy hluboko v sobě mám zapsáno „nejsem dost dobrá“ „tohle není pro mě“ „nezasloužím si“. Všechny skvělé nápady z konzultace nebo kurzu, které v tu chvíli dávaly naprostý smysl, zastavila pokaždé tahle vnitřní stopka – strach, nejistota, nedůvěra.

Díky Cranio s Lenkou jsem zjistila, že vrstvu po vrstvě tyhle vnitřní brzdy můžou odtávat a dávat víc a víc prostoru Světlu. A v tom je Lenčin obrovský přínos. Pomůže vám uvolnit cestu na dálnici. Vnitřní nastavení z okopaného trabanta pomůže proměnit na pohodový funkční osobák nebo rovnou sporťák. Na konzultaci, v mastermindu nebo v nějakém kurzu pak natankujete návody a informace a můžete frčet.

Začnete jinak vnímat hodnotu své práce, hodnotu sebe sama. Jako když vystoupáte na horizont a před vámi se otevře úplně nová krajina zářící možnostmi. Ta proměna prolíná osobní i pracovní rovinou a je nádherná.

Vyladěním vašeho vnitřního světa si můžete ušetřit spoustu času a energie věnované vašemu podnikání. Podnikat s větší lehkostí, s vědomím sebe sama, s tím hřejivým vnitřním pocitem, který vás vede. Navíc Lenka cítí váš potenciál. Vidí to, co vy nevidíte a během konzultací dokáže skvěle nasměrovat.

Dopřejte si nechat se vést touhle proměnou. Jsem si jistá, že vám přinese víc, než si dovedete představit.”