Kaňky z úrazů, operací…

Lidské tělo obsahuje také různé nevyrovnanosti po úrazech, operacích a podobně.

Vy už ani nevíte, že jste se praštili, ale vaše tělo to ví. Pravděpodobně někde zůstaly následky v podobě jemného stažení, které ani nevnímáte a tělo ho obvykle dokáže vykompenzovat – dokud toho už není moc.

Operace jsou kapitolka sama pro sebe. Obvykle po nich zůstávají jizvy, a ty jsou taky kapitolkou samy pro sebe – více o nich najdete zde. Ty jizvy jsou zároveň také konzervami emocí, které jste v souvislosti s tou operací prožívaly, proto vřele doporučuji ošetření energetickou terapií na principech Cranio. Když se emoce uvolní, i jizva se začne chovat “slušně”.

 

…a znásilnění

Mnoho takových kaněk vzniká už v raném dětství. Třeba při porodu a těsně po něm. Typicky při znásilnění dítěte ze strany lékařů. Je to dáno kulturním přístupem k dětem jako ke „zviřátkům, které si to stejně nebudou pamatovat“. Donedávna se dokonce věřilo, že miminka nejsou schopny vnímat bolest! S jejich tělíčky je manipulováno často bez lásky, úcty a respektu. Jenže i miminka jsou vědomá a cítící. A takové zacházení prožívají jako znásilnění. A i když si to na vědomé rovině opravdu pamatovat nebudou, v jejich těle a podvědomí je zapsaná kaňka jako hrom. Ta je potom ovlivňuje, dokud se terapeuticky neuvolní.

Když dítěti vysvětlíte, že se s ním bude něco dít, vysvětlíte mu co a proč, a že se nemusí bát, že jste s ním (pokud to skutečně dodržíte), udělá to obrovský rozdíl v jeho prožívání situace. Mám to vyzkoušené.

 

Mnoho žen prožilo jako znásilnění porod svého dítěte. Mám s tím osobní zkušenost a vím, že je to neuvěřitelně časté, byť se o tom bohužel nemluví. Konzervuje se to v oblasti pánevního dna a gynekologie, ovlivňuje to i energii srdce a podle konkrétních vrstev dalších zaseklých emocí i další části těla. Jestli se vás to týká, i tady opravdu doporučuji pročistit a uvolnit to energetickou terapií na principech Cranio, abyste mohla vykvést do svého ženství.

 

Kaňky odjinud

Vaše kronika může obsahovat i zápisy z jiných vašich existencí. Jak je to možné? Když jdete do hmoty, vaše tělo se už v děloze formuje podle éterické předlohy, která obsahuje záznamy o tom, co je třeba uklidit. Vyčistit. Přepsat.

Ne každý fyzický úraz se ale stane kaňkou napříč životy. Aby taková kaňka vznikla, je třeba silný emoční náboj. Často se to stává při nepříjemných úmrtích. Některé takové kaňky mohou být dlouho „němé“. Čekají na spouštěč, kterým může být nějaká událost nebo třeba dosažení věku, ve kterém k události došlo. Zničehonic pak začne bolet nějaká část těla a vy si můžete lámat hlavu, co to má znamenat.

 

Jak se kaňky projevují na fyzické rovině?

Tak v zásadě dvěma způsoby.

  • Tělo má zázračné kompenzační schopnosti a mnoho kaněk prostě nějak vyřeší, aniž by vás tím muselo obtěžovat. Je to ale jako časovaná bomba, protože na to potřebuje dost energie. A co když ji zrovna nemá? Postižené místo se projeví bolestí nebo nemocí.
  • Bolestí nebo jiným nepohodlím. Jelikož je ale tělo provázané systémem fascií od hlavy k patě, může být skutečná příčina bolestí na druhém konci těla, než máte potíže.

Dá se to přepsat?

Milí přátelé:

DÁ. A není to tak těžké.

Mám s tím bohaté osobní i profesní zkušenosti. Něco jsme si o tom řekli posledně, něco dnes a něco si řekněme příště 🙂