“Vojtík bije hlavou ze spaní. Vždycky nejdříve o postel, ale postupně se ve spaní odpinoží ke zdi a mlátí zátylkem o zeď. Bývalý soused si myslel, kdoví co se to u nás děje. Dělá to od malého miminka, celé 4 roky. Někdy k němu vstávám i co hodinu. Je to hrozně náročný. Už nevím, co s ním mám dělat,” řekla mi Iva na začátku terapie.

To musí být náročné. Obdivuju, jak to zvládáš! Tak se podíváme, kam nás Vojtík pustí a co se s tím dá dělat,” řekla jsem.

 

Energie jedu v systému

Naladila jsem se na Ivu, jeho mámu, a poté pozvala přes její systém Vojtíka ke spolupráci. On souhlasil, takže jsem se naladila přímo na něj.

Energie pracovaly a přelévaly se… a po chvíli jsme zavnímala, že jeho systém nese toxickou zátěž z pavoučího jedu.

Kousl někdy Vojtu nějaký jedovatý pavouk?” zeptala jsem se Ivy.

“Ne, jeho ne. Ale v Latinské Americe, odkud je jeho otec, je to celkem běžné. Jedovatých pavouků je tam hodně. Vojta tam strávil i kus života, ale pavouků se nebojí a nikdy ho žádný nekousnul.”

“Aha, chápu. Asi to jde po rodu. Vyprávěl mi jeden homeopat, jak vytestoval jednomu svému malému klientovi homeopatikum na malárii. A pak se ukázalo, že jeden z jeho předků malárií skutečně prošel. Jeho systém si to prostě nese jako otisk v rodové zátěži,” uvažovala jsem nahlas.

Zůstala jsem v energii systému, který se skrze mou transformační energii čistil od energie pavoučího jedu.

 

“Patříš do našeho rodu!”

Po chvíli se v poli objevila starší černá žena. Její energie byla podivná a temná.

To by mohla být matka jeho otce, je to taková čarodějnice. V jejich kultuře je temná magie normální a ona je tím docela prosycená,” řekla Iva.

Žena řekla směrem k chlapci, že si přeje, aby pokračoval v energii jejich rodu. že k nim patří.

Chlapec chvíli váhal.

Držela jsem léčivé pole.

Potom Vojta řekl, že on si volí jinou cestu. Že nechce jít cestou temnoty.

Žena naléhala.

Ale chlapec se jí poklonil a řekl, že jí coby své předkyni děkuje za život. Že ji má rád a respektuje její cestu a žádá jí, aby ona respektovala cestu jeho. A že zůstane jeho babičkou, ať je jakákoliv. A on si přeje být jejím vnukem.

Ona chvíli váhala… a potom směrem k němu roztála. Její energie změkla. Přijala ho i s jeho volbou.

 

Potom se jeho systém zanořil do hloubky.

Přerod.

Zůstávala jsem s ním. Držela jsem jeho i léčivé pole okolo nás.

Po nějaké chvíli se jeho systém opět vynořil s novou kvalitou energií. Počkala jsem, až se nové energie usadí a sezení ukončila.

 

Dozvuky…

Napjatě jsem čekala na Iviny zprávy. Mám k té ženě velkou úctu a i jako matka jsem jí přála, aby se její noční trápení ukončilo.

Druhý den ráno mi psala, že Vojtík zase tloukl hlavou, ale že se mu změnil výraz tváře. Jakoby z ní něco odešlo a jeho výraz je uvolněnější.

Po třech dnech přišly poměrně vysoké horečky.

A když zase odešly, Vojtovo tlučení hlavou bylo pryč.

“Ahoj Leni … JÁ TĚ MILUJUUUUUUUUU ????????????..
Normálně – Vojtík už víc jak týden v kuse spí celou noc!!! ???????????? Děkuju Ti, děkuji Ti, děkuji Ti! ✨Jsem Ti neskutečně vděčná ????❤️
.
Jo, přiznám se. Nepodařilo se mi udržet si terapeutický neutrál a i slza vděčnosti za tuto rodinu mi ukápla.
Iva je nádherná, skvělá, statečná, báječná žena, která byla dlouho na všechno tak nějak sama. Jsem ráda, že jsem jí a jejímu synovi mohla pomoci ke klidným nocím.
Pokud máte vy nebo vaše děti nějakou výzvu, jsem tu pro vás ????
Lenka Aleiandra